Modne Vansy i Yellow Submarine The Beatles

Słynna Yellow Submarine i popularne szmaciaki - oto połączenie doskonałe! Zobacz najnowszą kolekcję Vansów!

The Beatles Yellow Submarine by Vans

Co może stać się prawdziwym hitem wiosny w męskiej garderobie? Moim typem przez ostatni tydzień był kapelusz Pharella z tegorocznej gali rozdania nagród Grammy.

Jednak teraz zmieniam zdaniem. Wiosenny must have to Vansy, a szczególnie te z najnowszej kolekcji, inspirowanej słynną Yellow Submarine grupy The Beatles!

The Beatles Yellow Submarine by Vans

Żółta Łódż Podwodna – słynny animowany musical The Beatles, który pod koniec lat sześćdziesiątych opanował kina na całym świecie, trafił na słynne płócienne trampki! Premiera kolekcji Vansów, zdobionych ilustracjami Heinza Edelmanna, odbędzie się zarówno w salonach, jak i w sklepie internetowym marki już w marcu. W sprzedaży pojawią się cztery pary Vansów, a ich ceny będą wahać się między 65 a 75 dolarów.

The Beatles Yellow Submarine by Vans

Moim zdaniem te szmaciaki to prawdziwe cacka. Wszystko przemyślane w każdym detalu. Spójrz na ozdobne pudełko i wkładkę - oczywiście w charakterystycznym żółtym kolorze!

Warto dodać, że to pierwsza taka sytuacja, gdy marka obuwnicza dostaje zgodę na wykorzystanie grafiki z okładki płyty Beatlesów. Rok temu Vans podjęła współpracę z grupą Metallica, której efektem była kolekcja Kill’em All. Jednak moim zdaniem tegoroczna żółta kolekcja Vansów to strzał w dziesiątkę! Są bardzo uniwersalne, radosne i z pewnością znajdą wielu wielbicieli.

The Beatles Yellow Submarine by Vans

Ja mam już swój wymarzony model - to fioletowe mokasyny. A Ty, czy masz już swój typ? Tylko uważaj! Nie są podwodne!

Tematy:

Nieprawidłowy email