Karnawałowe trendy w wydaniu Magdaleny Frąckowiak

Jeśli jeszcze nie wiesz, w co ubrać się na sylwestra z pomocą przychodzi najnowszy lookbooku marki Express. Trendy promuje między innymi jedna z topowych polskich modelek – Magdalena Frąckowiak.

Foto: Materiały prasowe

W sieci pojawiła się właśnie najnowsza kampania promująca limitowaną kolekcję marki Express. W ekskluzywnej kolekcji znalazły się ubrania wykonane z najwyższej jakości materiałów – jedwab, skóra, kaszmir, a także pióra. Nowe propozycje marki to przede wszystkim jedwabne koszule w stylu lat 70, skórzane spodnie i spódnice, a także opinające ciało sukienki wykonane z seksownych koronek. Nie zabrakło także modnych akcesoriów – torebki puzderka, kapelusze, paski ze zdobnymi klamrami oraz biżuteria. A wszystko to w najmodniejszych w tym sezonie kolorach – biel, czerń, złoto, a także bordo.

Twarzami limitowanej kolekcji zostały takie gwiazdy świtowego modelingu jak Suki Waterhouse, Joan Smalls, a także Magdalena Frąckowiak. Ostatnio Polkę podziwiać mogliśmy także w najnowszym numerze włoskiego "ELLE", gdzie wzięła udział w sesji promującej przepiękne kreacje haute couture.

Foto: Materiały prasowe Magdalena Frackowiak
Foto: Materiały prasowe Magdalena Frackowiak

Tematy:

Nieprawidłowy email