Louis Vuitton Cruise 2014

Marka Louis Vuitton zaprezentowała swoją kolekcję Cruise, czyli między-sezonowy przedsmak tego, co będzie się działo w modzie w 2014 roku. Louis Vuitton proponuje minimalistyczne stylizacje i proste kroje.

Louis Vuitton

Kolekcja Louis Vuitton Cruise sugeruje, że królem przyszłorocznych kolekcji będzie płaszcz. Prosty, klasyczny, a nawet męski model nakrycia przedziera się do damskich ubrań. W tej kolekcji widać też inne inspiracje męską modą: do batystowej sukienki i białej, satynowej marynarki, zamiast szpilek, polecane są drewniaki. Męski garnitur uszyty z tweedowej tkaniny, łączony jest ze skórą i mokasynami.

Nawet w typowo damskich ubraniach widać męskie akcenty – do mini spódniczki będziemy nosić luźny top ozdobiony krawatem. W kolekcji pojawiają się także typowo kobiece atrybuty: peleryna z norek i zwiewne suknie we wzoru haftowane koralikami.

Co nas zdziwiło – w tej kolekcji Louis Vuitton propaguje płaskie buty. Skórzane, dżinsowe, delikatne sandały, botki, czy drewniaki , które gwarantują wygodę, a nie pozbawiają stylu. Szpilki? Oczywiście, ale wyłącznie na wieczór. Ciekawym modelem są dwukolorowe sandały na słupku.

Louis Vuitton
Louis Vuitton
Louis Vuitton
Louis Vuitton
Louis Vuitton
Louis Vuitton

Tematy:

Nieprawidłowy email