LookBook: COS jesień – zima 2014/2015

Dopiero co przyzwyczajamy się do letniej pogody, a rynek mody żyje już sezonem jesiennym. I dobrze, w końcu teraz jest najlepszy czas na rozeznanie się w trendach na przyszły sezon. Swoje propozycje na sezon jesień – zima zaprezentowała już marka COS. Zobaczcie cały lookbook marki.

COS

Wczoraj zaprezentowana została kolekcja na sezon jesień – zima 2014 naszej ulubionej sieciówki. Za co uwielbiamy COS? Za proste, ale jednocześnie niebanalne projekty, architektoniczne kroje i kreatywność projektantów, widoczną w każdym, nawet najbardziej podstawowym ubraniu. Kolekcja na nadchodzący sezon wcale nas nie zawiodła. Pojawiają się obszerne, wełniane płaszcze, eleganckie okrycia i sportowe kurtki.

Zachwyciła nas spódnica z zaszewkami, imitującymi krój spodni w kolorze ecru. Podczas ruchu dół spódnicy przemienia się w nogawki modnych, obszernych spodni. Kolejną ciekawostką jest gotowana bawełna, z której zrobiono spódnice o kroju litery A. Ten z pozoru sztywny materiał zachwyca swoją delikatnością, tworząc oryginalny efekt wizualny. W najnowszej kolekcji COS-a tradycyjnie nie mogło zabraknąć dekonstrukcji. W tym nurcie występują geometryczne topy i unikatowe peleryny, które pozbawione są nawet obszycia. Modny w tym sezonie plis u COS-a występuje w zupełnie nowej formie skosu i perłowym kolorze.

Z ciekawością zauważyłyśmy, że do mody wraca zapomniany już przez nas sztruks. O ile w naszej redakcji budzi on mieszane uczucia, tak moim zdaniem to dobry kierunek. Zwłaszcza, że spodnie proponowane przez COS są miłe w dotyku i występują w przyjemnych kolorach. No właśnie – kolory. To kolejny element tej kolekcji, na który warto zwrócić uwagę. Standardowe szarości, beże i czerń przełamane są tu jaskrawym różem i żółcią. Mnie osobiście spodobało się połączenie głębokiego fioletu z ciemną zielenią.

Na szczęście nie musimy czekać do jesieni, by kupić ubrania z najnowszej kolekcji. Już pod koniec czerwca jej elementy będą dostępne w sklepach COS. W galerii zobaczycie cały lookbook jesienno-zimowej kolekcji COS. Polecam!

COS
COS
COS
COS
COS
COS
COS
COS
COS
COS
COS
COS
COS
COS
COS
COS
COS
COS
COS
COS
COS
COS
COS
COS
COS
COS
COS
COS
COS
COS
COS

Tematy:

Nieprawidłowy email