H&M na jesień jak podróż do przeszłości!

Czy można przenieść się w czasie i przestrzeni? W świecie mody z pewnością! Mam na to dowód! Spójrzcie na jesienną kampanię HM z Larą Stone w roli głównej!

Foto: Materiały prasowe

Lata siedemdziesiąte już wczesną wiosną opanowały ulice podczas tygodni mody, by następnie w ekspresowym tempie przenieść się butików na całym świecie. Jeansowe szerokie spodnie, miodowy zamsz, frędzle, kwieciste długie sukienki – już w połowie sezonu było pewne, że lato należeć będzie współczesnej dziewczyny hippie.

Foto: Materiały prasowe

Wielu zastanawiało się, czy powrót lat siedemdziesiątych to jednosezonowy trend czy coś poważniejszego. Dziś już wiemy. Lata siedemdziesiąte królować też będą jesienią i zimą, a kto wie, co będzie dalej?!

Foto: Materiały prasowe

Właśnie lata siedemdziesiąte były główną inspiracją do stworzenia najnowszej kampanii reklamowej H&M. Słynna szwedzka sieciówka jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przenosi nas osiedle domków jednorodzinnych sprzed czterdziestu lat. W roli głównej wspomniana blond włosa Lara Stone, która pozuje na tle modernistycznej architektury i równo przystrzyżonych trawników. Towarzyszy jej zabytkowy Ford Galaxie w kolorze oliwek.

Foto: Materiały prasowe

Jeśli chodzi o stylizację, jest letnio-jesiennie. Z jednej strony zamszowe kozaki, jeansowe dzwony i narzutki. Z drugiej, wzorzysty kombinezon odkrywający ramiona i dekolt.

Foto: Materiały prasowe

Zdjęcia – choć proste – mają w sobie coś intrygującego, tajemniczego i magicznego. Wygląda na to, że marka H&M jest świetnie przygotowana na najbliższy sezon, bo wszystko wskazuje na to, że dziewczyny na całym świecie przez najbliższe miesiące będą kontynuować podróż do lat siedemdziesiątych. My z pewnością! A wiecie CZYM PACHNIAŁY LATA SIEDEMDZIESIĄTE?

Nieprawidłowy email