Kwiaty we włosach

Niegdyś ulubione zajęcie każdej dziewczynki, dzisiaj najmodniejszy dodatek! Wianki podbijają świat mody. Te zrobione z prawdziwych, świeżych kwiatów nadadzą dziewczęcego uroku każdej kobiecie.

ThinkStock/Decolove/Łukasz Urbańczyk (grafika Aleksandra Nagel)
Getty Images/Flash Press Media

Dolce & Gabbana Jesień-Zima 2012/2013.

Modę na wianki zapoczątkowali Dolce i Gabbana w sezonie Jesień-Zima 2012/2013. Projektanci, zainspirowani sycylijskim, sielskim życiem, stworzyli kolekcję w której motywem przewodnim były kwiatowe opaski. Trend szybko zinterpretowały na swój sposób takie gwiazdy jak Keira Knightley, Kirsten Dunst i Alexa Chung.

Getty Images/Flash Press Media

Keira Knightley

Getty Images/Flash Press Media

Kirsten Dunst

Getty Images/Flash Press Media

Alexa Chung

Keira Knightley wybrała wianek również na swój ślub, który odbył się na początku maja. Delikatne kwiaty we włosach dodały ślubnej stylizacji dziewczęcego uroku.

Bulls Press

Kate Middleton

Serca wszystkich zdobyła Kate Middleton, kiedy to podczas podróży do Honiary pojawiła się w przepięknym wianku wykonanym z orientalnych kwiatów.

Getty Images/Flash Press Media

Coachella

Getty Images/Flash Press Media

AnnaSophia Robb na festiwalu Coachella

Getty Images/Flash Press Media

Coachella

Stylizacje podczas tegorocznego festiwalu Coachella również nie mogły się obyć bez wianków – pamiętała o tym odtwórczyni roli młodej Carrie Bradshaw - AnnaSophia Robb.

Newspix

Katy Perry

Na nowojorskiej premierze filmu „Wielki Gatsby” w uroczym, lawendowo-fioletowym wianku pojawiła się Katy Perry. Swoją kwiatową stylizacją, gwiazda przykuła uwagę wszystkich fotografów!

AKPA

Ania Mucha

Polską ambasadorką wianków jest bez wątpienia Anna Mucha. Na imprezie Viva! Najpiękniejsi, aktorka pojawiła się w kreacji i wianku marki Bizuu. Ania wyglądała obłędnie!

Decolove

Decolove

Piękne wianki w tym sezonie proponuje marka Decolove. Jeśli jednak wolisz wianki ze świeżo ściętych kwiatów, możesz je bez problemu zrobić własnoręcznie! Wystarczą kwiaty oraz odrobina kreatywności.

Zobacz jak własnoręcznie zrobić wianek:

Pinterest

Czy mężczyźni również przekonają się do wianków?

New York Mag

Jeff Koons na okładce New York Mag.

Tematy:

Nieprawidłowy email