3 najmodniejsze odcienie niebieskiego!

Baby blue, chabrowy i atramentowy – to właśnie te odcienie niebieskiego świecą triumfy w tym sezonie. Jesteś ciekawa jak kolor niebieski noszą fashioniski?

Foto: East News

Przyszło lato, przyszły i kolory! Szarość, brąz, czerń idą na razie w odstawkę . W tym sezonie projektanci pokazali zamiłowanie do koloru pod każdym względem. Ale to niebieski w sposób szczególny podbił ich serca. Oscar de la Renta i Loewe stawiają na słodki baby-blue. U Diane von Furstenber mogliśmy zobaczyć klasyczny „royal blue”. Natomiast grzeczniejszą wersję niebieskiego – granat – widzieliśmy u Proenza Schouler. Równie szybko wszystkie te odcienie pokochała ulica! Sami zobaczcie.

BŁĘKITNY BABY BLUE

Baby blue to najdelikatniejszy odcień niebieskiego. Kiedyś kojarzył nam się przede wszystkim z dziecięcymi ubrankami, ale te czasy odeszły już dawno odeszły w zapomnienie. Już od kilku sezonów gości w naszych szafach i nadal jest na topie!

Złota rada: Kolor baby blue świetnie komponuje się z szarościami i bielą. Możesz też zaszaleć i wybrać total look w tym odcieniu! Jeśli to rozwiązanie jest dla ciebie zbyt odważne – pamiętaj, że błękit kocha także dodatki. Mała listonoszka w kolorze baby blue to must have sezonu!

Foto: East News

ROYAL BLUE

Royal blue to odcień, który urzeka mnie najbardziej. Mocny, zdecydowany, z charakterem. Poprawi nastrój, odświeży, odmłodzi. Ożywi każdą stylizację. Z pewnością skutecznie przykuje wzrok. Z nim nie przejdziesz niezauważona!

Foto: East News

GRANAT

Mimo, że latem dominują zwykle jasne kolory – granat to klasyka, na którą zawsze jest pora. To kolor wyjątkowo szlachetny, a zarazem uniwersalny. Tę samą sukienkę w tym odcieniu możesz włożyć zarówno na spacer jak i na wieczorną imprezę. Wystarczy ograć ją odpowiednimi detalami!

Foto: East News

Decydując się na niebieski – nie ryzykujesz. Ten kolor pasuje do większości typów urody. A dodatkowo stwarza tyle możliwości stylizacyjnych. Nie czekaj, zaszalej z niebieskim!

Tematy:

Nieprawidłowy email