Kendrick Lamar dla Reeboka - kultowe "ventylatory" wracają na ulicę!

Pokochała je amerykańska ulica lat 90-tych. Teraz - kiedy na rynku trwa prawdziwa sneakersowa gorączka - powracają w nowej, neonowej wersji. Zobacz fluo kolekcję Ventilator Day Glo Pack marki Reebok.

Foto: Materiały prasowe
Foto: Vumag

Właśnie na półki trafiła nowa neonowa kolekcja Ventilatorów. Pierwsze Ventilatory zostały zaprezentowane w 1990 roku i od razu cieszyły się sporym zainteresowaniem. Początkowo nosili je głównie biegacze, ale z czasem kultowe buty do biegania marki Reebok przeniosły się z bieżni na ulice wielkich. Szczególnie polubiła się amerykańska ulica, czyniąc z nich ważną ikonę stylu lat dziewięćdziesiątych.

Foto: Vumag

25 lat po stworzeniu pierwszej pary Ventilatorów Reebok postanowił uczcić to wydarzenie, wypuszczając na rynek Ventilator Day Glo Pack. W skład pakietu wchodzą cztery modele fluo, a gwiazdą tej mini kolekcji jest amerykański raper Kendrick Lamar.

Foto: Vumag

- W Reeboku chcemy inspirować ludzi do bycia najlepszą wersją ich samych - fizycznie, mentalnie i społecznie, a Kendrick to prawdziwe ucieleśnienie tego przekazu – mówi wiceprezes Reebok Classic Todd Krinsky. - W 2015 bycie anonimową cząstką tłumu nie jest cool. Kendrick pokazuje własny styl i zachęca dzieciaki do zrobienia tego samego – dodaje.

Dzieciaki? Nowe neonowe Reeboki wcale nie są zarezerwowane tylko dla nastolatków! Choć na taki target wskazywać by mogła reklama najnowszych „ventylatorów”, nowe sneakersy pokochają również starsi fani kolorowego street style’u. Ja zdecydowanie jestem na TAK! A tobie, jak podobają się neonowe „ventylatory”?

Tematy:

Nieprawidłowy email