Katy Perry dla Moschino - worek modowych inspiracji

Kilka dni temu w sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie z jesiennej kampanii Moschino z udziałem Katy Perry. Jeansowa baraletka i połączona z dużą ilością złota totalnie nas urzekła! Jednak okazuje się, że to nie wszystko. Pozostałe zdjęcia reklamowe są równie ciekawe!

Foto: Materiały prasowe
Foto: Materiały prasowe

Słynny włoski dom mody konturuje intrygującą podróż na granicy kiczu i dobrego smaku. W jesiennej kolekcji odnaleźć można wiele zapożyczeń z szafy lat 80-tych i 90-tych.

Foto: Materiały prasowe

Duet Inez & Vinoodh postanowił stworzyć dwa tła dla tych bijących po oczach kolorów, wzorów i zdobień. Pierwsze tło dość tradycyjnie i pojawiające się już w lookbookach marka. Szara, minimalistyczna tkanina jest ciekawym kontrastem dla tego misz-maszu.

Foto: Materiały prasowe

Drugie tło to kolorowe ulice Nowego Jorku, krzyczące do nas kolorowymi graffiti. Inez & Vinoodh udało się wydobyć wszystko co najlepsze zarówno ze gangsta, jak i twarzy Katy Perry. Równie ciekawe są stylizacje, za które odpowiada Carlyne Cerf de Dudzeele.

Foto: Materiały prasowe

Kontrasty, color blocking, logomania, wyraziste printy i mnóstwo zdobień – oto pomysł na kolekcję, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Kreatywność i pozytywne szaleństwo Jeremy’ego Scotta nie mają sobie równych! Zestawione razem tworzą niezwykłe modowe obrazy, ale też ciekawe wyglądają pojedynczo. Pikowana kurtka, ramoneska ozdobiona literkami czy połączenie jeansu i złota – to pomysły, które już teraz możesz przemycić do swojej szafy! Może zacznij od złotych szpilek?

Nieprawidłowy email