Kate Moss na koszulce Rihanny

Eklektyczny styl Rihanny można kochać lub nienawidzić, jednak my musimy przyznać, że piosenkarka w czymkolwiek by się nie pojawiła, wygląda po prostu rewelacyjnie!

Bulls Press

Ostatnio piosenkarka została przyłapana w koszulce z wizerunkiem Kate Moss. Do koszulki, Rihanna dobrała ultra krótkie szorty i klasyczne, czarne Converse. Dodatkowo zarzuciła na siebie przeźroczysty, plastikowy kapok oraz kapelusz we wzór moro z uroczą broszką.

Bulls Press
Bulls Press

To nie pierwszy raz kiedy Rihanna pokazała się w koszulce z wizerunkiem Kate. Piosenkarka przyznaje się do swojej słabości do brytyjskiej modelki. Gwiazdy poznały się podczas zdjęć do kontrowersyjnej okładki V Magazine, na której obie pozują półnago. Kate często pojawia się również na Instagramie pięknej Barbadoski. – Jest świetną, małą gwiazdą rocka – mówi o modelce Rihanna.

Bulls Press

Trend na noszenie przez gwiazdy koszulek z wizerunkami koleżanek z showbiznesu staje się coraz popularniejszy. Cara Delevingne uwielbia podkoszulki z krągłościami Rihanny oraz koleżanki z branży Jourdan Dunn, za to Cara często pojawia się w stylizacjach Rity Ory. Czyżby była to nowa forma okazywania sobie sympatii w świecie showbiznesu?

Bulls Press

Tematy:

Nieprawidłowy email