Kate Moss lansuje nowy trend: koc zamiast płaszcza

Masz ochotę na piknik? Koca, który chcesz zabrać ze sobą, nie chowaj do piknikowego kosza, a… załóż na siebie! Będziesz wyglądać naprawdę modnie. Będziesz wyglądać jak Kate Moss!

Newspix

Każda fashionistka wie, że Kate Moss to prawdziwa trensetterka. Kilka lat temu to właśnie ona rozpowszechniła modę na styl boho, a potem na skórzane rurki. Teraz Kate Moss pojawiła się w kocu zamiast płaszcza i… jestem pewna, że ten pomysł na stylizację przypadnie do gustu wielu dziewczynom!

Getty Images

KOC ZAMIAST PŁASZCZA?Wszystko zaczęło się na ostatnim London Fashion Week, gdy podczas finału pokazu Burberry Prorsum modelki zaprezentowały się w kocach zawieszonych na ramionach. Każdy z nich ozdobiony był monogramem modelki. Modowy orszak otwierała Cara Delevingne, której koc miał monogram CJD.

Getty Images

Christopher Bailey – nie tylko świetny kreator mody, ale też wybitny marketingowiec, postanowił ofiarować swoje poncza ulubionym modelkom. Tak koce Burberry tuż po londyńskim pokazie marki przeniosły się na ulice wielkich miast!

Newspix

Kate Moss jako pierwsza postanowiła lansować modę na koce. Ponczo zamiast płaszcza czy kurtki? Czemu nie! Ten pomysł z pewnością przypadnie do gustu niejednej fance stylu boho!

Newspix
Newspix

Tematy:

Nieprawidłowy email