Joanna Przetakiewicz i LA MANIA Jesień-Zima 2014/15

Lubi klasykę w ciągu dnia i błysk metalicznej skóry nocą. Kocha proste formy, odrobinę sztuki i... jak każda kobieta uwielbia dodatki! Zobaczcie najnowszą, jesienną kobietę La Mania i przyjrzyjcie się bliżej stylizacji samej projektantki!

La Mania

14 maja w luksusowym H15 Boutique Apartments w Warszawie Joanna Przetakiwicz pokazała najświeższe propozycje swojej marki. Gwiazdą spotkania była oczywiście sama projektantka, która jest najlepszą reklamą swojej marki.

Ubrana w srebrny, skórzany top, białą spódnicę i złote sandałki, była uosobieniem najnowszej kolekcji, łączącej minimalizm i ekstrawagancję.

Joanna Przetakiewicz La Mania

Jednak nie tylko stylizacja Joanny Przetakiewicz zasługuje na uznanie.

Joanna Przetakiewicz La Mania

Trudno nie zauważyć seksownych nóg projektantki! Skóra delikatnie muśnięta słońcem (nie ważne czy sztucznym czy naturalnym), mieniące się w blasku fleszy mikrodrobinki i czerwień na paznokciach – całość wygląda naprawdę świetnie, a jeśli dodamy do tego złote sandałki, mamy look doskonały!

La Mania

>

Wróćmy jednak do samej kolekcji. Co swoim klientkom proponuje La Mania na nowy sezon?

- Inspiracją były moje podróże do Nowego Jorku i samo to miasto. Nowy Jork jest bardzo eklektyczny zarówno kulturowo, jak i etnicznie. Uwielbiam tamtejszy styl art déco i skrajny minimalizm. Jednak moją największą inspiracją była pracownia Jeffa Koonsa, którego znam od kilku lat. Jego rzeźby już wiele lat temu zrobiły na mnie gigantyczne wrażenie, zwłaszcza te z cyklu "Celebration", które charakteryzują się cudownymi kolorami z naszego dzieciństwa. Wielki glam i zabawa jednocześnie – mówi Joanna Przetakiewicz, opisując swoją najnowszą kolekcję.

La Mania

Rzeczywiście, w kolekcji La Mania pojawia się charakterystyczny dla twórczości Jeffa Koonsa kolorowy metalic, a także złoto czy srebro. Obok bardzo wyrazistych propozycji, klasyka czerni i bieli podana w sosie mocno architektonicznych konstrukcji. Joanna Przetakiewicz przyznaje, że tworząc kolekcję, myślała o nowoczesnej kobiecie, która wciąż jest w biegu, uwielbia tempo wielkiego miasta i potrzebuje też mody przez duże „M”.

>

Jak przyznaje projektantka, rewolucją są metaliczne skóry, które stały się podstawą dopasowanych ołówkowych spódnic i krótkich żakietów.

Joanna Przetakiewicz La Mania

Warto dodać, że Joanna Przetakiewicz właśnie rozszerzyła swój asortyment o dodatki! W ofercie marki pojawiły się m.in. dwa modele torebek. Joanna Przetakiewicz zaprojektowała je jakiś czas temu dla dwóch bliźniaczek na ich Bat Micwę. Niedługo potem projektantka uznała, że świetnie sprawdzą się również w garderobie dorosłej kobiety.

La Mania

Kolekcja La Mania jesień-zima 2014/2015 zaprezentowana została na ostatnim piętrze butikowego hotelu H15, a na spotkanie z Joanną Przetakiewicz i jej modą przyszły m.in. Małgorzata Socha, Karolina Ferenstein-Kraśko czy Jacek Szmidt.

Joanna Przetakiewicz La Mania
Joanna Przetakiewicz La Mania

Zobacz całą kolekcję LA MANIA JESIEŃ-ZIMA 2014/2015

AKPA
mwmedia
mwmedia
mwmedia
mwmedia
mwmedia
mwmedia
AKPA
mwmedia
mwmedia
mwmedia
mwmedia
mwmedia
mwmedia
mwmedia
mwmedia
mwmedia
mwmedia
mwmedia
mwmedia
mwmedia
mwmedia
AKPA
AKPA
AKPA
AKPA
AKPA
AKPA
AKPA
AKPA

Tematy:

Nieprawidłowy email