Horror!Horror!

Zobaczcie zdjęcia z najnowszej kolekcji polskiej marki Horror!Horror! Spodziewacie się ubrać jak ze złego snu?

Horror!Horror!

Niedawno otrzymaliśmy maila z bardzo intrygującym tytułem Horror!Horror! Zaciekawione spojrzałyśmy w załączniki, w których ukryto bardzo marzycielskie ubrania. Horror!Horror! to mało jeszcze znana polska marka, której wróżymy całkiem świetlaną przyszłość.

Obejrzyjcie zdjęcia z kolekcji na sezon wiosna-lato 2014.

Sylwetki zbudowane są na bazie spódnic z koła oraz bluz trochę "pensjonarskich". Miejska wygoda według Horror!Horror! to dwustronne, krótkie żakiety, rozkloszowane spódnice do noszenia w wersji codziennej lub wieczorowej (na tiulowej halce) i proste spodnie. Delikatne, dziewczęce sylwetki są ciekawie zestawione z ograniczoną kolorystyką.

Horror!Horror! / Mateusz Nasternak
Horror!Horror!

Kolorem dominującym kolekcji jest matowa czerń, przełamana odcieniami bieli i pastelowymi nadrukami z motywem kwiatów piwonii. Motyw ten pojawia się na spódnicy z koła o nieregularnej linii dołu. W kolekcji wykorzystano również tkaninę żakardową w odcieniach czerni i starego złota, z którego uszyto dwustronną, lekką kurteczkę z zaokrągloną linią rękawa.

Horror!Horror!
Horror!Horror!
Horror!Horror!

Nowością w kolekcji są spódnice, które można nosić na dwa sposoby: w wersji wieczorowej z halką lub bez niej – wtedy spódnica nabiera casual’owego charakteru.

W kolekcji znalazły się również sportowe szorty i spódnica tuba o długości 7/8. W sezonie W/L Horror!Horror! lansuje bluzy o seksowej, lekko skróconej długości, delikatnie odsłaniającej brzuch. Ciekawym detalem są wiązania z kontrastowych troczków na wysokości talii, które wykorzystano w spodniach, szortach oraz spódnicach-tubach. Do uszycia kolekcji użyto tkanin oraz dzianin z bawełny, wiskozy, lnu i jedwabiu.

Horror!Horror!
Horror!Horror!
Horror!Horror!

Zdjęcia najnowszej kolekcji Horror!Horror! wykonał Mateusz Nasternak / www.nasternak.com.

Modelka Angelika Wielądek /Mango Models.

MUA & włosy: Karolina Ciszewska / Światło Jasna sprawa.

Tematy:

Nieprawidłowy email