Gwiazdy kochają Saint Laurent Duffle Bag

Najgorętszą torbą tego sezonu bez wątpienia jest pierwsza torebka projektu Hedi Slimanego dla domu mody Saint Laurent. Duffle Bag to klasyczna, skórzana piękność, która skradła serca tak stylowych gwiazd jak Kate Moss czy Beyoncé.

Newspix
Bulls Press

Gwyneth Paltrow

Pierwszą gwiazdą, która pojawiła się z Duffle Bag w ręku była Gwyneth Paltrow – aktorka torbę nosiła już w sierpniu zeszłego roku! Pół roku później torebka Saint Laurent stała się must-have tego sezonu! Jej klasyczny i prosty design sprawia, że torebka jest ponadczasowa i z pewnością nie wyjdzie z mody tak szybko jak niektóre „it-bags” z początku lat 2000.

Newspix

Beyoncé

Newspix

Kate Moss

Duffle Bag jest tak prosta i piękna, że idealnie współgra z różnymi stylami dlatego nosi ją zarówno francuska hispsterka Lou Doillon, aniołek Victoria’s Secret Rosie Huntington-Whiteley czy królowa popu Beyoncé.

Saint Laurent

Torba jest dostępna w trzech różnych rozmiarach w kolorze czarnym, szarym, białym, granatowym, czerwonym i różowym. Największą popularność wśród gwiazd zdobył jednak kolor czarny. Ceny torebki zaczynają się od 1350 euro.

Inne gwiazdy noszące Duffle Bag Saint Laurent:

Newspix

Lou Doillon

Newspix

Lily Allen

Newspix

Michelle Williams

Getty Images/Flash Press Media

Sky Ferreira

Tematy:

Nieprawidłowy email