Frida Gustavsson wzięła ślub! Wyglądała przepięknie!

Słynna szwedzka modelka Frida Gustavsson wyszła za mąż! Wybrańcem jej serca jest fotograf Hjalmar Rechlin.

Foto: Instagram

Frida Gustavsson zdecydowała się na koronkową suknię Valentino i połączyła ją (UWAGA!) z butami na płaskim obcasie! Szczerze mówiąc, to zestawienie bardzo mi się podoba.

Foto: Instagram / Frida Gustavsson / Instagram

Przyszłe panny młode, jeśli rzadko chodzicie na wysokim obcasie, naprawdę nie róbcie sobie krzywdy i nie zakładajcie 10-centymetrowych szpilek! Bądźcie sobą jak Frida Gustavsson. Wybór szwedzkiej modelki na jeszcze drugie dno. Ta panna młoda, przygotowując swoją ślubną stylizację, dbała nie tylko o to, by wyglądać tego dnia najpiękniej na świecie, ale też o to, aby ona i pan młody wyglądali idealnie.

Ze zdjęć, które modelka i jej znajomi zamieścili na Instagramie, wynika, że Frida Gustavsson jest wyższa od Hjalmara Rechlina. Stąd również decyzja o płaskich butach. To ukłon w stronę pana młodego, ukłon pełen miłości!

Sama suknia to majstersztyk! Jej romantyczność, misterność, ale bez przesadnego efektu glamour idealnie pasuje do delikatnej urody Fridy. Kropką nad i jest kwietny wianek na głowie – totalny hit tego sezonu! Lakierowane na sztywno koki i wszelkie „fiu bzdziu”, które utrudniają kręcenie szyją, trafiły do lamusa! Liczy się naturalność! Rozpuszczone, lekko falowane włosy, a do tego subtelna dekoracja w postaci sztucnych lub naturalnych kwiatów.

To naprawdę wystarczy i jak widać po fryzurze Fridy Gustavsson wygląda przepięknie! Autorem tego fryzjerskiego dzieła jest londyński stylista Ali Pirzadeh.

Tematy:

Nieprawidłowy email