Fatkini - bikini XXL!

Nie nosisz rozmiaru 36 i wciąż przeraża Cię wizja tegorocznego plażowania? Fatkini jest dla Ciebie!

www.gabifresh.com

Fatkini to nowy rodzaj kostiumy kąpielowego dla puszystych kobiet. Jego pomysłodawczynią jest amerykańska blogerka Gabi Greg, która na swoim blogu udowadnia, że moda nie zna granic.

www.gabifresh.com

Gabi Greg zachęca inne dziewczyny do akceptacji własnego ciała i prezentuje stylizacje idealne dla kobiet o bujniejszych kształtach. Jakiś czas temu na jednym z wpisów Gabi zaprezentowała się w bikini – kostiumie, który puszyste dziewczyny omijają w sklepach szerokim łukiem.

www.gabifresh.com

Idąc śladami Gabi Greg w sieci coraz więcej dziewczyn w rozmiarze XXL zaczęło prezentować się w dwuczęściowych kostiumach. Odpowiedzią na to zjawisko jest kolekcja fatkini, którą specjalnie dla marki SwimSuits For All zaprojektowała Gabi Greg.

– Fatkini Gabi Greg to nowy rozdział w historii mody. Rzuca nowe światło na nasze stereotypowe myślenie o ciele kobiety – skomentował Moshe Laniado – dyrektor generalny marki. – Historia tej odważnej dziewczyny pokazuje, że dwuczęściowe kostiumy kąpielowe nie są tylko dla chudych dziewczyn z okładek „Sport Illustrated” – dodał.

Gabi Greg i kilka innych puszystych modelek wzięły udział w sesji reklamowej SwimSuits For All.

www.gabifresh.com

– Zakup stroju dla dziewczyny w rozmiarze XXL może być koszmarem – komentowała Gabi Greg w wywiadzie dla internetowego magazynu Refinery29. – W sklepach nie ma zazwyczaj nic ciekawego dla kobiet, które noszą rozmiar taki jak ja. Nawet jeśli jakieś kostium wpadnie Ci w oko, nie dostaniesz go w odpowiednim rozmiarze. Ta kolekcja ma to zmienić.

www.gabifresh.com

Kolekcja fatkini to miks najmodniejszych w tym sezonie trednów. Miłośniczki plażowania w rozmiarze XXL znajdą w niej m.in. neonowe róże, hawajskie printy czy modny nadruk galaxy.

Kolekcja Gabi Greg for SwimSuits For All dostępna będzie od 15 maja w rozmiarach od 10 do 24 w cenie od 49 do 99 dolarów.

www.gabifresh.com

Tematy:

Nieprawidłowy email