10 najlepszych wrześniowych okładek 2015!

Wrzesień to wyjątkowy miesiąc w modowym kalendarzu. Nie chodzi tu tylko o tygodnie mody, na które czekam już z niecierpliwością, ale również o wrześniowe wydania magazynów modowych.

Foto: Materiały prasowe

September Issue – to jeden z najważniejszych, jeśli nie najważniejszy numer w ciągu roku. Każda redakcja wie o tym doskonale i już kilka miesięcy wcześniej planuje zawartość, sesje, a także okładkę.

Okładkowa sesja wrześniowego numeru musi być idealna - intrygująca, piękna, powinna pojawić się na niej jakaś ikona lub modowa osobowość, a za obiektywem powinien stanąć ktoś z pierwszej fotograficznej ligi. Myślicie, że to wystarczy? Nic z tych rzeczy! Okładkowe zdjęcie musi być też kwintesencją trendów na dany sezon, a zadaniem stylistki jest wybranie tych najbardziej ciekawych i ułożenie ich na modelce w ten sposób, aby przemówić do wyobraźni kupującego. Dobre zdjęcie okładkowe to nie tylko zdjęcie. To kawałek historii mody!

Komu udało się połączyć te wszystkie aspekty i stworzyć doskonałą okładkę September Issue? Oto subiektywny przegląd najlepszych wrześniowych okładek!

Tematy:

Nieprawidłowy email