Dziennik modowy WWD podziwia stylizacje na Open'er Festival

Cztery dni festiwalowego maratonu za nami. Open'er Festival - bo o nim mowa, już po raz kolejny rozpalił serca muzycznych freaków na lotnisku w Gdyni. Głośno zrobiło się nie tylko za sprawą fantastycznych zespołów, ale również stylizacji, na które zwrócił uwagę znany modowy dziennik WWD.

East News

Dziennik WWD to jedno z wiodących pism modowych na świecie. Przez niektórych uznawany jest nawet za biblię mody. Dlatego z wielką przyjemnością informujemy, że tym razem serwis postanowił napisać o polskim festiwalu muzyczny Open’er! Jest to ogromne wyróżnienie, ponieważ dziennik opisuje tylko najważniejsze informacje dotyczące mody. WWD jest zachwycony modą festiwalu w Gdyni, a w artykule zwraca uwagę na flanelowe koszule, jeansy, wianki, a nawet strój tygrysa. To dowodzi, że Open’er niczym nie odbiega od najbardziej znanych imprez tego typu, a nawet może być dla nich inspiracją. Dodatkowo WWD na swojej stronie internetowej zamieścił galerię zdjęć, przedstawiającą najlepsze stylizacje festiwalu. Sprawdź ją koniecznie! Może ty również pojawiłaś się na jednej z fotografii.

WWD

Świetny styl, lekko rozczochrane włosy i twarz muśnięta słońcem. Taki właśnie obraz tworzą ludzie podczas imprezy w Gdyni. Większość osób przyjeżdża tam, żeby zobaczyć i wybawić się na koncertach swoich ulubionych wykonawców. Zabawa to jedno, ale moda ma również bardzo ważne znaczenie. Nasz ubiór ściśle wiąże się z tym czego słuchamy. Może dlatego styl festiwalowy tak mocno wsiąkł do dzisiejszego kanonu mody. To jak wyglądamy jest nieodzowną częścią każdego koncertu. I nie chodzi tutaj o specjalne stylizowanie się, a raczej wyrażanie samego siebie poprzez ubiór.

East News

Jak określić styl festiwalowy? Motywów jest wiele - od grunge'u, przez jeans, dzieci kwiaty, a nawet pin-up. Zwykłe trampki, kalosze i oversizowe kamizelki zmieniły swoje znaczenie i z festiwali przeniosły się na ulice miast. Na taką stylizację, wcale nie trzeba wydawać fortuny. Wystarczy otworzyć starą szafę rodziców i wyciągnąć dużą skórzaną kurtkę, jeansowe spodnie i przerobić je po swojemu, obcinając nogawki lub tworząc duże dziury. Warto wspomnieć o koszulkach z nadrukami, które dodatkowo podkreślą nasz charakter. Nonszalancja i luz to najlepsze określenie tej mody. Wystarczy trochę wyobraźni i kilka wizyt w second handach. Jeśli jednak wolisz buszowanie po centrach handlowych, koniecznie sprawdź markę Topshop, która najlepiej wpisuje się w ten trend. Do tego wybierz oryginalny plecak i baw się do upadłego na swoich ulubionych koncertach.

East News
East News

Dowodem na to jak ważna jest moda podczas festiwalu Open’er jest specjalnie stworzona przestrzeń Fashion Stage, gdzie swoje kolekcje pokazują młodzi zdolni projektanci. Uczestnicy festiwalu mają możliwość obcowania nie tylko z rewelacyjnym brzmieniem swoich idoli, ale również zetknięcia się ze światem mody i sztuki. W tym roku swoje kolekcje przedstawili m.in. Alicja Fraczek, WEARSO, CARBON, Damian Konieczny, Monika Gromadzińska, Sowik Matyga, Ptaszek, LOUS, a nawet finalista polskiej edycji Project Runway Maciek Sieradzky.

East News

Co prawda Open’er już za nami, ale wiele festiwali jeszcze czeka na waszą dawkę pozytywnej energii. Sprawdźcie zdjęcia i zaprezentujcie swój własny styl, wyrażając przy tym to co wam w duszy gra!

Tematy:

Nieprawidłowy email