Na tych materacach pływają gwiazdy!

Materace w kształcie flamingów, pizzy, czy też batoników - to najpopularniejsze plażowe akcesoria, jakie pojawiły się na zdjęciach gwiazd. Zobaczcie, kogo porwał ten gorący trend.

Sierpień to miesiąc, który zarezerwowany jest na ostatnie wakacyjne podróże, bądź podsumowanie tych, które już odbyliśmy. Bezchmurne niebo, słońce, szum morza powoli przechodzą do sfery wspomnień, a my powracamy do codziennych obowiązków. Pozostając jeszcze przez kilka dni w wakacyjnym klimacie, przypominamy najgorętszy trend tego lata - materace gwiazd w kształcie pizzy, flamingów i  słodyczy.

Pierwsza fotografia i już temperatura wzrasta! Na pierwszym planie Anna Mucha pływająca na czekoladowym donucie, rozkoszująca się lekturą książki. Brąz czekoladowego ciastka idealnie łączy się z wakacyjną opalenizną aktorki.

Ada Fijał po opublikowaniu przez Annę Muchę zdjęcia na Instagramie, w komiczny sposób odpowiedziała na fotografię, umieszczając własna interpretację obrazu aktorki.

Na sam widok wodnych akcesoriów Jessiki Mercedes można zrobić się głodnym. Pizza, czekoladowy baton oraz flaming, to towarzysze wodnych przygód blogerki.

Victoria Beckham, jak na prawdziwą gwiazdę przystało, sięgnęła po złoto. W trakcie pobytu w Los Angeles wolny czas spędzała w towarzystwie łabędzia.

Karykaturalny Pegaz na swoim grzbiecie unosi Emily Ratajkowski. Piękna modelka zaprezentowała wakacyjną fotografię na Instagramie.

Modelki obdarzyły wyjątkowo dużą dawką sympatii wodne akcesoria w rozmiarze XXL. Do ich grona należy także Sandra Kubicka, która oprócz zdjęcia z basenu opublikowała także wideo. Wszystkim fanom modelki, przypominamy, że już niebawem będziemy mogli ją oglądać w roli gościa specjalnego programu "Top Model".

Tematy:

Nieprawidłowy email