Czarne rurki – podstawa damskiej szafy!

Co sezon mówi się, że „wracają” dzwony, kuloty, boyfriendy…  Jednak w dalszym ciągu to RURKI królują nad wszystkimi innymi modelami. I wcale nie zanosi się na jakiekolwiek zmiany! Bo rurki to najbardziej uniwersalny element garderoby. Pasują każdemu, do wszystkiego i na każdą okazję. Sprawdzą się zarówno na co dzień, do pracy, a nawet na wieczorne wyjścia! Zobacz sama!

Foto: East News

Warto pamiętać, że w garderobie najważniejsza jest tzw. baza. Trendy trendami, jednak nie zaszłybyśmy daleko bez klasyki.

Jeśli dręczą cię myśli typu „nie mam co na siebie włożyć’, koniecznie zainwestuj w czarne rurki. Do nich – według nastroju, pogody czy też okazji – możesz dowolnie zmieniać górę, uzyskując w ten sposób cały szereg ciekawych stylizacji. Jedna para spodni – a tyle możliwości! To ponadczasowa inwestycja, na której na pewno nie będziesz stratna. Powiesz: czarne rurki to żadna nowość? To prawda. Od lat goszczą w naszych szafach. Bo czarne rurki są dobre od zawsze... na zawsze! Zainspiruj się razem z nami. Udowadniamy, że czarne rurki nie muszą być nudne!

DO PRACY

Black and white – to prawdziwy evergreen w modzie. Czarne rurki w połączeniu z białą koszulą to idealny przepis na klasyczną elegancję. Takie zestawienie nada się w sam raz do pracy! Pamiętaj, nie ma tu żadnych ograniczeń wiekowych. Takie stylizacje pasują zarówno uczennicom jak i dojrzałym kobietom.

Foto: East News Czarne rurki - wersja do pracy

CASUAL

Czarne rurki idealnie sprawdzą się także w wersji casualowej. Zestawione z t-shirtem czy też zwykłym swetrem stworzą świetną opcję na co dzień! Wygodnie, komfortowo, bezpiecznie, a w dalszym ciągu stylowo!

Foto: East News Czarne rurki - wersja casual

NA WIECZORNE WYJŚCIA

A jednak! Fashionistki noszą wygodne, czarne rurki nawet na imprezę. Zamiast obcisłej sukienki, z powodzeniem możesz założyć te same rurki, w których spędziłaś cały dzień.

Pamiętaj jednak o szpilkach! Jeśli do rurek założysz wysokie szpilki – twoje nogi będą sięgać nieba!

Foto: East News Czarne rurki - wersja na wieczorne wyjścia

Decydując się na czarne rurki – nie ryzykujesz. Te spodnie pasują do większości typów figury. A dodatkowo stwarzają tyle możliwości stylizacyjnych. To prawdziwy kameleon. Potrafią zmienić charakter w zależności od tego, co do nich dobierzemy. Nie czekaj, postaw na czarne rurki!

Tematy:

Nieprawidłowy email