Chanel pop-up w Saint-Tropez

To już czwarty rok z rzędu, kiedy ekskluzywny dom mody Chanel buduje tymczasowy sklep pop-up w słynnym, francuskim kurorcie Saint-Tropez. W tegorocznym sklepie znajdziemy dodatki oraz ubrania z najnowszej kolekcji marki Wiosna-Lato 2013.

Vogue Paris

Romans domu mody Chanel z luksusowym kurortem Saint-Tropez rozpoczął się w 1920 roku kiedy to Gabrielle Chanel po raz pierwszy spędziła tu wakacje. Projektantka wiele razy wspominała o silnej inspiracji malowniczymi okolicami miasta. Tutaj również i Karl Lagerfeld odnalazł inspirację przeistaczając port w wybieg, a pobliskie kawiarenki w przestrzeń dla widowni do pokazu Chanel Cruise Wiosna-Lato 2013.

Vogue Paris

Chanel pop-up powstał w hotelu La Mistralée w otoczeniu luksusowych ogrodów. Sklep przypomina domek z basenem otoczony parasolami oraz stołami i krzesłami w białym lakierze. W środku znajdziemy zarówno ubrania jak i akcesoria z wiosenno-letniej kolekcji Chanel oraz kolekcji Métiers d'Art 2013-2014 Paris-Edinburgh w tym kostiumy kąpielowe, ręczniki i deski surfingowe.

Vogue Paris
Vogue Paris

Sklep będzie otwarty do 6 października 2013 roku.

Adres: 1 avenue du Général Leclerc, 83990 Saint-Tropez

Tematy:

Nieprawidłowy email