Best Look: Vanessa Hudgens w kraciastej sukience Dolce&Gabbana

Vanessa Hudgens wyostrzyła swój styl i niemal każdego dnia zaskakuje nas swoimi stylizacjami.

Foto: East News

Większość z nich to pochwała lata siedemdziesiątych i mocnego w tym sezonie stylu boho, ale Vanessa Hudgens nie lubi w modzie monotonii. I tu dowód – jej kraciasta stylizacja sprzed kilku dni.

Foto: East News

Vanessa Hudgens zachwyciła nas kraciastą sukienką retro z kolekcji Dolce&Gabbana, w której pojawiła się na ulicach Nowego Jorku. To idealna sukienka na lato, z modnym wzorem kratki vichy, która królowała na letnich pokazach mody, nie tylko o Dolce&Gabbana, ale też w kolekcji Oscara de la Renty, Michaela Korsa czy Altuzarra. Równie dobrze, co na wybiegu, kratka vichy prezentuje się na ulicy.

Vanessa Hudgens połączyła ją z klasycznymi, czarnymi baletkami i okularami w stylu retro oraz białą torebką na pasku z kolekcji Orka Mesica. Zestaw black and white wywołał uśmiech na mojej twarzy i wlał odrobinę nadziei, na to, że królujący od kilku sezonów trend retro wciąż ma wiele do powiedzenia w świecie mody.

Foto: East News

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś, przemyć choć odrobinę tego stylu do swojej szafy. Kobieca sukienka z mocno zaznaczoną talią, rozkloszowana wielowarstwowa spódnica czy retro dodatki sprawdzą się szczególnie latem, gdy pozwalamy sobie na nieco więcej szaleństwa!

Nieprawidłowy email