BEST LOOK: Marion Cotillard w kombinezonie Ulyana Sergeenko

Kto z nas nie lubi pasków, szczególnie latem?! – to pytanie z pewnością zadała sobie Marion Cotillard, pakując walizkę na festiwal filmowy w Cannes. Jednak zamiast zabrać typowe paski marynarskie, wybrała paski ludowe!

Foto: Getty Images
Foto: Getty Images

Okazją do zaprezentowania pasiastego kombinezonu ze szczyptą folku była konferencja prasowa przed premierą filmu „Makbet”, w którym Marion Cotillard wciela się w postać słynnej Lady Makbet.

Foto: Getty Images

Skąd pochodzi pasiasty kombinezon, który na spotkanie z dziennikarzami wybrała aktorka? Z kolekcji rosyjskiej projektantki Ulyany Sergeenko, która niejednokrotnie miała okazję prezentować swoje kolekcje w ramach Paris Fashion Week. Francuska śmietanka modowa uwielbia jej styl i ogromną wyobraźnię, a także zapożyczenia ze sztuki – tej dawnej i współczesnej.

Foto: Getty Images

Słodkie, różnokolorowe paski, które wyglądały jak lizak z wesołego miasteczka połączyła z czymś modnych, a jednocześnie nieco futurystycznym. To różowe sandałki metalic z kolekcji Giuseppe Zanotti.

Foto: Getty Images

Warto dodać, że Marion Cotillard to nie jedyna gwiazda, która – przygotowując się do wyjazdu na festiwal - spakowała do walizki kombinezon. Rachel Weisz, Kendall Jenner czy Sophie Marceau – to gwiazdy, które również zdecydowały się na kombinezon. Wcale im się nie dziwię! Kombinezon może być świetną alternatywą dla sukienki czy spódnicy i z pewnością urozmaiceniem w twojej szafie!

Tematy:

Nieprawidłowy email