Best Look: Lindsay Ellingson w sukience Valentino

Na tegorocznej imprezie zorganizowanej przez Vanity Fair w ramach 2015 Tribeca Film Festival pojawiło się wiele gwiazd, ale tylko jedna zwróciła moją uwagę. To Lindsay Ellingson, która na ten wieczór zamiast biec do zaprzyjaźnionego projektanta czy w panice kazać stylistce „przegrzebać” wszystkie nowojorskie butiki, dokładnie przeanalizowała zawartość swojej szafy i włożyła na siebie coś, co już w niej miała.

Foto: Getty Images
Foto: Getty Images

Choć w tej samej sukience Valentino (sezon jesień 2013 / zima 2014!) pojawiały się już na czerwonych dywanach m.in. Lea Seydoux czy Charlotte Ronson, amerykańska modelka naprawdę wyglądała w niej perfekcyjnie!

Foto: Getty Images

Ta stylizacja to połączenie kobiecości, baśniowości i zmysłowości w jednym. Sukienka ozdobiona printami przypominającymi ornamenty na chińskich wazach, czy niderlandzkie kaflowe malowidła podkreśla idealne kształty Lindsay Ellingson. Jednocześnie właśnie dzięki tym wzorom cała kreacja modelki nabiera bajkowego charakteru.

Foto: Getty Images

Spódnica o tulipanowym kształcie odsłania długie i bardzo zgrabne nogi Lindsya Ellingson, a kropką nad i całej stylizacji są białe sandałki. To one dodają całości odrobiny nowoczesności i seksapilu.

Foto: Getty Images

I jeszcze kropla malinowej czerwieni na ustach, a na dłoniach i stopach lakier w modnym kolorze bordo. Do tego jedna z najmodniejszych fryzur w tym sezonie, czyli koński ogon, który dodatkowo wysmukla całą sylwetkę.

Foto: Getty Images

A co Ty sądzisz o tej stylizacji?

Tematy:

Nieprawidłowy email