Best Look: Królowa Letizia w Carolina Herrera

Być może narażę się na negatywne komentarze, ale wydaje mi się, że królowa Letizia – jeśli chodzi o styl – może śmiało konkurować z księżną Cambridge, a jej ostatnie stylizacje są dowodem na to, że królowa Hiszpanii ma po prostu świetny gust i ciekawy pomysł na swoją królewską szafę.

Foto: Getty Images

Oto kolejny dowód – koktajlowa stylizacja ze spotkania króla Filipa i królowej Letizi z prezydentem Włoch Sergio Mattarella.

Co na to spotkanie wybrała ikona hiszpańskiej mody? Królowa Letizia połączyła coś męskiego, z czymś bardzo kobiecym. Na górze granatowa, rozpinana koszula. Na dole – mocno rozkloszowana spódnica ozdobiona kwiatami. Całość pochodzi z kolekcji Caroliny Herrery.

Foto: Getty Images

Do tego cieniuteńki pasek podkreślający talię, a na stopach sandałki, także z kolekcji Caroliny Herrery. Buty zrobione są z delikatnych pasków w modnym kolorze głębokiego granatu z czerwoną wyściółką. Wygląda to bardzo elegancko, ale też zmysłowo, szczególnie jeśli dodamy do tego czerwony pedikiur. W dłoniach granatowa kopertówka z kolekcji Felipe Varela.

Foto: Getty Images

Warto wspomnieć, że hiszpańska monarchini ostatnio skróciła włosy. Nowa fryzura – lekko rozwiany bob, odmłodziła królową i dodała jej nowoczesności. Królowa Letizia nosi je rozpuszczone albo zaczesane nad karkiem, tak jak w tej stylizacji. Do tego pomadka w modnym odcieniu marsala oraz kropka nad i, czyli odrobina biżuterii – kobaltowe kolczyki.

Ta stylizacja to świetny pomysł na koktajlowe spotkanie, zarówno biznesowe, jak i bardziej prywatne. Doskonale sprawdzi się też na weselnym przyjęciu.

Tematy:

Nieprawidłowy email