Best Look: Gigi Hadid w sukience Balmain x H&M

Balmain x H&M trafi do wybranych sklepów marki dopiero 5 listopada, ale gwiazdy mody i show-biznesu już mogą chodzić w ubraniach z limitowanej, luksusowej kolekcji. Jedną z nich jest Gigi Hadid, która na nowojorską imprezę Harper’s Bazaar wybrała czarno-białą mini.

Foto: East News

Okazją do zorganizowania imprezy było zakończenie New York Fashion Week. Gigi Hadid była jedną z gwiazd zaproszonych na to wydarzenie. Dlaczego słynna modelka, mając z pewnością do wyboru dziesiątki innych sukienek od najlepszych projektantów, wybrała mini z sieciówki?

Po pierwsze dlatego, że zrobiły to przed nią już jej koleżanki po fachu – Kendall Jenner i Jourdan Dunn. Po drugie, zaprojektował ją bliski przyjaciel modelki - Oliver Rousteing, dyrektor kreatywny Balmain. I wreszcie po trzecie, sukienka H&M wcale nie wygląda jak sukienka z sieciówki, a modelka wygląda w niej rewelacyjnie!

Foto: East News

- Czy ona nie wygląda oszałamiająco?! – czytamy na Instagramie H&M, a komentarz dotyczy nie tyle Gigi Hadid, co sukienki, którą wybrała na imprezę Harper’s Bazaar.

I trudno się z tym nie zgodzić. Biało-czarna mini, bogato zdobiona perłami oraz złotymi, czarnymi i białymi koralikami. Wzór, który z nich układa się na sukience, przypomina japońską, antystresową malowankę! Jest orientalnie, graficznie i bardzo nowocześnie!

Do tego czarne sandałki na cienkich paskach, wiśniowy lakier na paznokciach i dużo rozświetlacza na policzkach! Stylizacja na imprezę gotowa!

Nieprawidłowy email