Best look: Gigi Hadid w Balmain

Na sportowo, a zarazem elegancko? To możliwe! Udowadnia to Gigi Hadid – gwiazda naszego dzisiejszego Best Looka. Zobaczcie jak wyglądała na paryskim Fashion Weeku!

Foto: Bulls Press

Trwa właśnie Fashion Week w Paryżu. Roi się tam od pięknie ubranych ludzi mody – stylistów, blogerów, redaktorów, modelek. Jest tam także Gigi Hadid – bohaterka naszego dzisiejszego Best Looka, która urzekła nas swoją ostatnią stylizacją!

Gigi prezentuje się fenomenalnie w białym crop topie marki Jonathan Simkhaki i spodniach w tym samym kolorze. Total white look to jeden z największych trendów sezonu. Jednak to złota marynarka Balmain jest gwiazdą tej stylizacji!

Do tego biała torebka Proenza Shouler… absolutny strzał w dziesiątkę.  Możesz kupić ją na stronie Neiman Marcus, ale uwaga, nie należy do najtańszych. Jej cena to 1475 $, czyli prawie 6 tysięcy złotych. Białe sneakersy świetnie wieńczą całość.

Oczywiście efekt nie byłby tak dobry, gdyby nie wysportowana sylwetka gwiazdy. Ta stylizacja zdecydowanie podkreśla jej piękne kształty. Eksponuje jej płaski brzuch i idealną, wąską talię osy.

Makijaż i włosy? Nie mam zastrzeżeń. Gładko zaczesany, błyszczący kucyk jest szalenie elegancki i pasuje do tego zestawienia.

Gigi ma doskonałe wyczucie stylu, zawsze prezentuje się perfekcyjnie. Nic więc dziwnego, że zachwyciła nas i tym razem. To wyjątkowo udane połączenie elegancji ze sportem. Brawo!

Tematy:

Nieprawidłowy email