10 ozdób do fryzur ślubnych

Przygotowania do ślubu naprawdę wymagają sporo energii. Zwłaszcza, że uwaga gości skupia się na pannie młodej. Bez wątpienia ona musi wyglądać i czuć się absolutnie wyjątkowo. Buty, suknia, makijaż, a co z fryzurą? Zobaczcie największe trendy tego roku wśród ślubnych uczesań.

Foto: East News

Zapomnijcie o kilkupiętrowych kokach i skomplikowanych konstrukcjach z włosów. W tym roku moda ślubna skupia się wokół prostoty i minimalizmu. Również w kwestii uczesania! Na wybiegach Bridal Fashion Week zdecydowanie dominują niezobowiązujące fryzury, które spokojnie można wykonać w domowym zaciszu. Pamiętajcie tylko, że wesele trwa kilkanaście godzin, więc fryzura musi być nie tylko efektowna, ale także trwała. Elementem dominującym uczesanie panny młodej w tym sezonie są ozdoby! Duże, masywne, ale także delikatne i romantyczne opaski, wianki, spinki i łańcuszki to najgorętszy trend tegorocznego sezonu ślubnego. Oprócz tego, że ozdabiają fryzurę, to pomagają ją utrzymać w jednym miejscu.

Foto: East News
Foto: East News

Naeem Khan na swoim wybiegu przedstawił odważne konstrukcje wianków, przypominające gniazda ptaków. Bez wątpienia to odważna propozycja, ale akcesoriów do włosów jest obecnie tak wiele, że bez problemu dobierzecie je do swojego gustu i stylu. Oto 10 najciekawszych ozdób na włosy, jakie znalazłam w sieci.

1. Romantyczna tiara, okalająca niskie upięcie

2. Listki laurowe w rzymskim stylu, jako tradycyjny symbol zwycięstwa

3. Podwójna opaska, idealna do przytrzymania rozpuszczonych włosów

4. Perełkowe bąbelki do wpięcia w kok

5. Niczym hinduska księżniczka

6. Delikatny akcent klasycznego upięcia

7. Widowiskowa spinka, która stanowi główny element ślubnej stylizacji

8. Delikatne kwiatki, nieśmiało przebijające się przez welon

9. Ozdobny łańcuszek okalający upięcie

10. Woalki wracają do łask, zwłaszcza takie, które przy okazji ozdobią fryzurę

Tematy:

Nieprawidłowy email