Modelki i gwiazdy protestują przeciwko polityce Donalda Trumpa

Pierwsze dni panowania Donalda Trumpa wywołują mnóstwo emocji, niestety tych negatywnych. W piątek nowo zaprzysiężony prezydent zamknął granice USA dla imigrantów z części muzułmańskiej. Jego decyzja wywołała oburzenie wśród obywateli Stanów Zjednoczonych, którzy protestowali przeciwko jego działaniom. Na ulicę wyszły gwiazdy i modelki, m.in. siostry Gigi i Bella Hadid.

W piątek Donald Trump podpisał dekret antyimigracyjny, co oznacza, że do USA nie będą mieli wstępu obywatele państw muzułmańskich. Decyzja Trumpa wywołała poruszenie wśród innych amerykańskich polityków, mieszkańców USA oraz osób posiadających zieloną kartę.

Coraz więcej ludzi sprzeciwia się kontrowersyjnej polityce nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych. W liczne protesty przeciwko Donaldowi Trumpowi włączyły się gwiazdy i modelki. Na rozdaniu SAG Awards aktorskie małżeństwo Simon Helberg oraz Jocelyn Towne wyraźnie opowiedziało się przeciwko dekretowi antyimigracyjnemu Trumpa: Jocelyn wypisała czarnym flamastrem na dekolcie hasło: "Let Them In", tj. "wpuśccie ich", z kolei jej mąż trzymał w dłoni kartkę z napisem "Uchodźcy mile widziani".

Foto: East News Gwiazdy protestują przeciwko polityce Trumpa
Foto: East News Gwiazdy protestują przeciwko polityce Trumpa

Najpopularniejsze obecnie siostry modelingu-Gigi i Bella Hadid również włączyły się w protest przeciwko Trumpowi. Modelki wyszły na ulicę, gdzie skandowały hasła: "Imigranci są mile widziani. Bez nienawiści i bez strachu".

Tematy:

Nieprawidłowy email