START! SPORT + ZDROWIE, ZACZYNAMY AKCJĘ #90dnidobikini

Słońce wyszło zza chmur, więc automatycznie zaczynasz myśleć o bikini leżącym na dnie szafy? Mam dla Ciebie zadanie: załóż je i zrób sobie zdjęcie całej sylwetki, w lustrze przy naturalnym świetle. Nie "za chwilę", nie „jutro”, zrób je teraz. Podziękujesz mi później!

Foto: Zdjęcia własne Ola Kowal / VU MAG

Nazywam się Ola Kowal i przez najbliższe 3 miesiące będę Twoim przewodnikiem, trenerem i przyjacielem w drodze do wymarzonej sylwetki.

Z zawodu modelka, z wykształcenia architekt wnętrz, a w sercu pasjonatka zdrowego życia. Ze sportem związana jestem od dziecka, od 10 lat uprawiam fitness, od 5 interesuję się jogą i pilatesem. Uczę się każdego dnia, pomagają mi w tym podróże i różnorodność ludzi z którymi mam okazję pracować, mieszkać i których mijam na ulicach.

Miłością do ruchu i dbania o sylwetkę zaraziła mnie mama. W dużym stopniu to w jaki sposób postrzegamy siebie i swoje ciało, wynosimy właśnie z domu. Moje pierwsze doświadczenia z fitnessem to ćwiczenia Callanetics z Mariolą Bojarską na kasecie VHS w latach 90. Do dziś, kiedy tylko mogę wykonuję treningi razem z mamą. O partnerze do ćwiczeń będzie później, ale możesz zacząć już go szukać (jeden z nich właśnie pisze ten artykuł).

Czy chcę zagonić Cię na drakońską dietę, zamknąć w siłowni i polecić tabletkę „cud”? Nie. Aby zmienić siebie potrzeba bardzo dużo pracy, dlatego jestem tu dla Ciebie, aby pomóc Ci osiągnąć cel. Zrobię wszystko, żeby nowy artykuł z samego rana nastroił Cię pozytywnie na nadchodzący dzień. Zaparz kawę i otwórz VU MAG. Będę czekać na Ciebie.

Treningi i zestawy ćwiczeń przygotowuję dla osób, które miały już mały kontakt z fitnessem. Jeśli nie jesteś pewna, zapytaj lekarza czy takie ćwiczenia Ci nie zaszkodzą. Jeśli jesteś bardziej sprawna i znasz swoje możliwości zrób więcej powtórzeń lub użyj większego obciążenia.

Zrobiłaś już zdjęcie? Wiem, że nie! Wstawaj :)

Popatrz na siebie w lustrze. Co lubisz, a czego nie? Nad czym chcesz pracować. Co jest Twoim celem? Spisz to na kartce i schowaj w bezpiecznym miejscu, jeśli masz odwagę napisz o tym w komentarzu.

Masz instagram (znajdziesz mnie jako @szindy), twitter, facebook? Oznaczaj swoje zdjęcia, pytania lub opinie tagiem #90dnidobikini. Motywuj innych swoją pracą.

Nie szukaj wymówek, czy pozbawiły Cię one kiedyś szansy na zmianę? Przypomnij sobie, ile noworocznych postanowień dotrzymałaś. Szczerze, sama przed sobą zastanów się nad tym. Masz weekend na podjęcie decyzji: jesteś ze mną i walczymy o sukces, czy zostajesz w tym samym miejscu?

To moje zdjęcia. Ćwiczę każdego dnia. Jestem przykładem, że ciężka praca przynosi efekty. Czy to Cię przekonuje?

Foto: Zdjęcia własne Ola Kowal / VU MAG

Przypominam, każda z Nas ma inną figurę, ale wszystkie mamy w sobie piękno!

Dla jednych mogę być za chuda, dla innych za gruba. Nie chcę z Ciebie stworzyć drugiej siebie, tylko pomóc w osiągnięciu lepszej wersji Ciebie.

Plan jest taki: w poniedziałki pokazuję Ci ćwiczenia, które wykonujesz ze mną przez cały tydzień; w środy dzielę się z Tobą wiedzą o odżywianiu, w piątek testuję dla Ciebie zabiegi i formy aktywności, które mają wspomóc efekty ćwiczeń. Jesteś ciekawa?

Zaczynamy w poniedziałek. Przyłącz się do Nas w trzymiesięcznej podróży do zdrowia i wymarzonej sylwetki!

#90dnidobikini

Foto: VU MAG
Foto: Zdjęcia własne Ola Kowal / VU MAG

Tematy:

Nieprawidłowy email