Premiera Kalendarza Gehwol 2014

Alicja Resich-Modlińska, Grażyna Wolszczak, Agnieszka Więdłocha, Paulina Krupińska, Kamila Szczawińska i Emilia Czerkawska to kobiety, które pojawiły się na piątkowym wernisażu w restauracji Concept 13, w domu mody vitkAc.

Premiera kalendarza GEHWOL bohaterki / mwmedia

To także bohaterki wyjątkowej sesji zdjęciowej autorstwa Lidii Popiel, zrealizowanej na potrzeby charytatywnego Kalendarza Gehwol 2014, nad którym VU MAG objął patronat.

Wernisaż zdjęć Lidii Popiel do kalendarza Gehwol 2014 odbył się w piątek – 20 września – na najwyższym piętrze domu mody vitkAc. Na wydarzeniu pojawiły się gwiazdy, które przed obiektywem artystki pokazały swoje piękne nogi i stopy. Wszystko w szczytnym celu: cały dochód ze sprzedaży Kalendarza Gehwol zostanie przekazany na zakup niezbędnego sprzętu do leczenia i rehabilitacji najmłodszych pacjentów Kliniki Traumatologii i Ortopedii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Premiera kalendarza GEHWOL Lidia Popiel / mwmedia

„Zdarzają się momenty, w których dostaje się skrzydeł. Wspaniałe kobiety na planie zdjęciowym do Kalendarza Gehwol wyzwoliły swoje pokłady energii. Pomogły im w tym zabiegi uwalniające ich stopy! Unosiły się, skakały, lewitowały! A ja tylko starałam się to zarejestrować” – mówi Lidia Popiel – autorka zdjęć.

Premiera kalendarza GEHWOL Agnieszka Więdłocha / mwmedia

Także gwiazdy, które pojawiają się na kartach kalendarza, nie kryły swojej radości z udziału w projekcie.

„Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w tym wyjątkowym projekcie w towarzystwie 11 niezwykłych kobiet. Wyjątkowym dzięki pięknemu celowi kalendarza, ale także dzięki zdjęciom Lidii Popiel” – mówi Alicja Resich-Modlińska.

Premiera kalendarza GEHWOL Alicja Resich-Modlińska / mwmedia

Na premierę, oprócz bohaterów Kalendarza Gehwol 2014, przyszło wiele gwiazd m.in. Mariusz Czerkawski, Katarzyna Burzyńska, Maria Czubaszek i Anna Jurksztowicz. Pojawiły się także twórczynie marki bizuu, których kreacje miały na sobie bohaterki sesji. Firma Miralex – dystrybutor marki Gehwol – wydając ten wyjątkowy kalendarz pragnie także uczcić swoje 10lecia na polskim rynku.

Premiera kalendarza GEHWOL Paulina Krupińska / mwmedia

„Kalendarz Gehwol 2014 to unikatowy i piękny projekt, z którego wszyscy jesteśmy niezwykle dumni. 11 niezwykłych kobiet stanęło przed obiektywem Lidii Popiel z chęci niesienia pomocy dzieciom z wrodzoną wadą stóp. Bardzo mnie to zaangażowanie wzruszyło i jestem im ogromnie za nie wdzięczna” – mówi dr Mirosława Gałęcka z firmy Miralex, pomysłodawczyni Kalendarza.

Premiera kalendarza GEHWOL Kamila Szczawińska/ mwmedia

Kalendarz Gehwol 2014 pojawi się w sprzedaży na przełomie października i listopada. Dostępny będzie w sieci Empik oraz Super-Pharm.

Tematy:

Nieprawidłowy email