Monika Oseńko z Polski została Miss Azji 2016

Monika Oseńko to Polka, która niedawno wzięła udział w konkursie Miss Humanity w Libanie. Co ciekawe, Monika nie reprezentowała Polski, a Azerbejdżan. Polka zdobyła tytuł Miss Azji 2016. Zobaczcie dlaczego!

Foto: Materiały prasowe

Miss Humanity to konkurs, który odbywa się w Libanie. Uczestniczki biorące w nim udział ocenia się zarówno pod kątem urody, jak i wkładu w sprawy społeczne. Monika Oseńko to Polka, która zdecydowała się wziąć udział w konkursie Miss Humanity. Polka nie reprezentowała Polski a Azerbejdżan. Jak się okazuje, to właśnie tam udziela się na rzecz praw kobiet. Z Azerbejdżanem wiążą również Polkę sprawy służbowe.

Foto: Materiały prasowe Monika Oseńko

-Zaproponowano mi wzięcie udziału w eliminacjach i zostałam wybrana jako przedstawicielka Azerbejdżanu. Mimo że wiele kobiet ma wyższe wykształcenie i wydaje się, że robią kariery w biznesie, społecznie panuje bardzo duża presja na wczesne zamążpójscie i założenie rodziny. Przez to główna rola kobiet sprowadza się do opieki nad dziećmi-powiedziała Oseńko w rozmowie z portalem Gizycko. wm.pl.

Foto: Materiały prasowe Monika Oseńko

Polka zdobyła tytuł Miss Azji 2016, z kolei główny tytuł Miss Humanity wywalczyła sobie Vioreli Dimici z Mołdawii.

Tematy:

Nieprawidłowy email