Pyszny relaks: kawa o smaku wina

Połączenie kawy i wina tworzy cudowną, relaksującą mieszankę. Kawa o smaku czerwonego wina została stworzona przez mistrza palenia Johna Weaver'a i właściciela kawiarni w Napa Valley, Ricka Molinariego.

Foto: Materiały prasowe

Kawa i wino w jednym to pyszny i bardzo relaksujący eksperyment. Kawę o smaku wina tworzy się poprzez wymieszanie kawowych ziaren w beczce z winem oraz późniejszym suszeniu ich i paleniu.

Autorzy mieszanki John Veaver oraz Rick Mollinari pracowali nad stworzeniem napoju dwa lata. Udało się osiągnąć idealny efekt! Kawa o smaku wina zawiera podwójną ilość bardzo ważnych dla zdrowia przeciwutleniaczy. Napój posiada wszystkie właściwości charakterystyczne dla kawy, poza tym uwalnia zapach, a także smak czerwonego wina.

Foto: Materiały prasowe Kawa o smaku wina

Jak się okazuje, kawowo-winny trunek w krótkim czasie znalazł mnóstwo fanów. Można go zamówić na stronie Molinariprivatereserve.com, jednak dopiero po 20 marca, gdyż na razie zapasy zostały wyczerpane.

Kawę trzeba parzyć w urządzeniu zwanym French Press, składającym się ze szklanego dzbanka oraz tłoku zakończonego metalową siateczką. Można również przyrządzać ją w ekspresach przelewowych. Cena opakowania ważącego 200 gramów wynosi prawie 20 dolarów.

Polecamy także:

Tematy:

Nieprawidłowy email