Lato w pełni. Sezon na truskawki dobiega końca, inne zapachy zaczynają Nas otaczać. Ludzie są jakby szczęśliwsi, słońce świeci mocniej, wiatr inaczej wieje, korki na ulicach są odrobinę mniejsze. Czy to wszystko dzięki Naszej akcji #90dnidobikini?

Foto: Zdjęcia własne #90dnidobikini / fot. Dagmara Radzikowska / The Byk / VU MAG

Dzisiejszym artykułem chcę podziękować Wam za wspólną trzymiesięczną podróż po zdrowie. Mam nadzieję, że dodałam chociaż trochę inspiracji, bo Wy dawałyście mi ją codziennie.

Jestem dumna z Naszych postępów, z wysyłanych przez Was zdjęć i wiadomości, jesteście najlepsze!

Muszę przyznać, że często mnie wzruszacie swoją siłą i chęcią zmian. Odpisywałam na prywatne wiadomości jak najszybciej mogłam i dalej jestem do Waszej dyspozycji w razie pytań. Napiszcie też w komentarzach, co lubiłyście, a czego Wam brakowało podczas #90dnidobikini. Czy chciałybyście powtórzyć taką akcję o innej tematyce np. miesiąc detoxu, 30 dni jogi etc.?

Czy ćwiczenia były odpowiednio opisane, czy wolałybyście np. trening pokazany na filmie?

Foto: Zdjęcia własne #90dnidobikini / fot. Dagmara Radzikowska / The Byk / VU MAG

Nieważne, czy urlop spędzamy w górach, na Mazurach lub nad morzem. Gdziekolwiek jesteśmy, cieszmy się. Zostawmy telefon schowany w plecaku, podziwiajmy przyrodę. Zwiedzajmy, dotykajmy, bądźmy ciekawi. Jeśli dodatkowo dobrze wyglądamy w nowym bikini, to tylko na plus :)

Każde miejsce na Naszej Planecie jest w mniejszym lub większym stopniu piękne. Ludzie też tworzą wiele zjawiskowych rzeczy. Czasem myślę sobie, że chciałabym mieć jacht. Spaceruję wzdłuż portu i wyobrażam sobie siebie, płynącą po spokojnej wodzie w stronę zachodzącego słońca. Nie potrzebuję jachtu, zadowala mnie sama myśl o nim. Siadam na ciepłym piasku na plaży i myślę, że w tej chwili nie chciałabym być nigdzie indziej.

Pozwólmy sobie na zdrowie, na bycie szczęśliwymi i wolnymi. Świadomie odrzućmy przetworzone produkty jedzeniopodobne i zamieńmy je na prawdziwe pożywienie. Jedzmy lokalne, sezonowe warzywa i owoce.

Wiem, że łatwiej kupić kanapkę w fastfoodzie, niż samemu ugotować pożywne danie, ale każdy wysiłek przyniesie efekty. Bycie na wakacjach nie oznacza wakacji od zdrowia. Zachowaj zdrowe nawyki przez cały rok. Najlepiej, jeśli odpoczywasz w miejscu bez supermarketów, a produkty kupujesz tylko na targach. Oddychasz innym powietrzem i powielasz zwyczaje miejscowych.

Foto: Zdjęcia własne #90dnidobikini / fot. Dagmara Radzikowska / The Byk / VU MAG

Na ochłodę i osłodę polecam letnią lemoniadę:

·         1,5 litra wody mineralnej (gazowanej jeśli masz ochotę na bąbelki)

·         sok z połowy cytryny

·         pół arbuza pokrojonego w kostkę

·         garść świeżych liści mięty

·         pół pokrojonej pomarańczy

Do lemoniady dodaj słomkę i widelec, owoce na pewno się nie zmarnują.

Cieszmy się drobiazgami. Promienie porannego słońca na twarzy, smak kawy, uśmiech dziecka, miły gest sąsiada – to maleńkie szczęścia. Niech Naszą mantrą będą słowa Matki Teresy: „To proste, wdychać miłość, wydychać miłość”.

Dziękuję Wam! #90dnidobikini

Foto: istock

Tematy:

Nieprawidłowy email