Pikantne nawyki Jessiki Alby

Unikałaś soli jak ognia? Choć większość z nas na to pytanie odpowie: TAK, jest chociażby jedna, która za nic ma wszystkie diety niskosolne, a mimo to wygląda rewelacyjnie. To nie kto inny, jak Jessica Alba.

Foto: East News

Jessica Alba to jedna z tych nielicznych gwiazd, które nie unikają soli i podobno nie jest to kaprys gwiazdy, ale zalecenie lekarza!

Foto: East News

W jednym z wywiadów Jessica Alba przyznała, że z powodu problemów z niskim ciśnieniem sól w jej diecie jest niezbędna.

- Powiedziałam mojemu lekarzowi, że przesadzam z ilością soli w mojej diecie, a on odpowiedział: „To dlatego, że masz bardzo niskie ciśnienie i twoje ciało naturalnie się tego domaga” – wspomina gwiazda.

Foto: East News

Jessica Alba przestała unikać soli i dzięki temu czuje się znacznie lepiej. Stara się codziennie wypijać butelkę wody kokosowej, do której dosypuje kilka kryształków soli himalajskiej.

Co więcej, gwiazda uwielbia kurczaka z ostrym sosem Cholula, który jest jej prawdziwą obsesją. Jessica Alba potwierdza, że w jej lodówce zawsze jest pięć lub sześć rodzajów tego sosu, które naprawdę potrafią wywołać pożar w przewodzie pokarmowym. Aktorka przyprawia nim nawet dietetyczne sałatki.

Sosy Cholula to prawdziwa smakowa obsesja Jessiki Alby. Co ciekawe, potrawy z tym sosem są nie tylko w jadłospisie gwiazdy, ale też jej dzieci! Słodkie córeczki Honor i Haven podobno uwielbiają ostre sosy i wybierają je jako dodatek, zamiast tradycyjnego ketchupu.

Tematy:

Nieprawidłowy email