Czekoladowa rozpusta

Jak poradzić sobie z jesienną depresją? Na ratunek przychodzi... czekolada!

chco.home.pl

Za oknem ciemno i zimno, aktywność spada do minimum, a najlepszą alternatywą jest sen… Niestety, te dni już nadeszły, czy się z tym godzimy czy nie, i trzeba je jakoś godnie przetrwać. Na ratunek przychodzi nam parę firm, które ukierunkowały się na czekoladowych łasuchów.

Jednym z produktów flagowych firmy Chocolate Company są małe kostki czekolady umieszczone na drewnianych łyżkach, do samodzielnego rozpuszczania w kubku gorącego mleka. Można wybierać w ponad 50-ciu przeróżnych smakach. Dodatkiem tylko do tego zestawu powinna być dobra lektura i ciepły koc.

Innym ciekawym pomysłem, cieszącym się dużą popularnością jest czekoladowe fondue. Są dostępne wersje w formie całych fontann na dużych imprezach, czy małych, podgrzewanych garnuszków z czekoladą do samodzielnego rozpuszczenia w zaciszu domowym.

Na czekoladowym rynku można znaleźć też całą serię pięknych zestawów upominkowych. Specjalizuje się w tym m.in. firma Chocolissimo, w której znaleźć można drewniane skrzyneczki z pralinkami, zestawy dostosowane do płci czy okazji oraz czekoladowe telegramy, których tekst każdy ustalić może sobie sam.

Chocolissimo.pl

O dobroczynnym działaniu czekolady, przekonywać nikogo nie trzeba. Wystarczy tylko dobrać odpowiednią formę spożycia, czy to poprzez podgrzewanie, rozpuszczanie czy spożycie w formie stałej. Imponująca też jest ilość dostępnych smaków i kształtów, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Tematy:

Nieprawidłowy email