Całoroczny smak lata

W tym roku na Powiślu odbyło się otwarcie nowej, oryginalnej lodziarni „Lody na patyku” i od razu zaskarbiła sobie rzesze fanów.

Lody na patyku

Jedni przychodzili z ciekawości, inni wchodzili widząc tłumy przed wejściem, a jeszcze inni słysząc dobre opinie krążące po mieście. Jedno jest pewne, wieść o otwarciu obiegła spory krąg i cieszyła się sporą popularnością.

Lody na patyku

Jak sama nazwa mówi, dostępne tam lody są wyłącznie na drewnianym patyczku. W ofercie dostępnych lodów można było wybierać między takimi smakami jak śmietankowe, malinowe, czekoladowe czy marakujowe. Są w kształcie serca, czekolady, uśmiechniętej buźki, łapki czy tradycyjnym, z różnymi polewami i posypkami.

Lody na patyku

Różnorodność jest spora, a wszystkie lody są produkowane na miejscu, z naturalnych i świeżych składników. Co warto jeszcze wspomnieć, oprócz samej lodziarni mieszczącej się na parterze, powyżej stworzona jest kawiarnia, w której można również zasmakować sałatek, kanapek i przeróżnych ciast i ciasteczek. Wszystko przygotowane ze smakiem, również estetycznym.

Tematy:

Nieprawidłowy email