3 MAMY - 3 RÓŻNE PREZENTY!

Sportsmenka, fanka SPA, a może królowa dobrego smaku - jaka jest twoja mama?

Foto: istock

Wciąż nie masz prezentu dla swojej mamy? To ostatni moment, by zaoszczędzić czas na żmudne poszukiwania w galeriach handlowych i kupienie prezentu na Dzień Matki przez internet!

O czym marzy twoja mama? Cóż nie zawsze łatwo zgadnąć, ale postanowiliśmy ułatwić ci zadanie. Podzieliliśmy nasze mamy na trzy typu. Pierwsza mama to fanka smaków, druga uwielbia sporty, a trzecia, potrzebuje relaksu w zaciszu domowej łazienki. Dla każdej z nich mamy kilkanaście ciekawych propozycji. Zobacz sama!

MAMA – KRÓLOWA KUCHNI!

Domowa kuchnia to w większości przypadków królestwo mam. Jeśli twoja mama lubi gotować i odkrywać różne smaki, często zagląda na blogi kulinarne, a gwiazdami telewizji są dla niej: Robert Makłowicz, Karol Okrasa czy Jamie Olivier, na DZIEŃ MATKI kup jej „prezent ze smakiem”. Oto nasze propozycje dla mamy gotującej!

MAMA – FANKA SPA!

Nasze mamy są wiecznie zabiegane i mają naprawdę, naprawdę wiele spraw na głowie. Z okazji DNIA MATKI podaruj swojej mamie odrobinę relaksu. Idealnym prezentem dla niej będzie kosmetyk pielęgnujący ciało, a jednocześnie kojący zapachem zmysły. Zobacz nasze propozycje!

MAMA – SPORTSMENKA!

Bieganie, joga, tenis, rower - to świat twojej mamy, która dba o zdrowie i linię? Na DZIEŃ MATKI podaruj jej coś, co idealnie pasuje do jej sportowego świata! To prezent pomysłowy, a jednocześnie bardzo przydatny! Zobacz nasze sportowe propozycje!

Tematy:

Nieprawidłowy email