Aby wysiłek fizyczny przynosił upragnione efekty, należy także zadbać o dietę. Dlatego w  ramach naszej akcji 90 Dni Do Bikini przedstawiamy wam propozycje odżywczych koktajli, które uzupełnią waszą sportową przygodę! Skorzystajcie z przepisów Anny Lewandowskiej, Beaty Sadowskiej i Kamili Szczawińskiej.

Foto: Zdjęcia własne VU MAG

90 Dni Do Bikini

Wszystkie są piękne, zadbane i wysportowane. Co jest źródłem ich sukcesu? Oczywiście konsekwentne treningi, ale wszystkie nasze bohaterki podkreślają, że podstawą wymarzonej sylwetki jest także odpowiednia, zbilansowana dieta. Jeśli zależy ci na czasie i chcesz schudnąć do wakacji koktajle będą świetnym uzupełnieniem posiłków. Są łatwe w przygotowaniu, odżywcze i pełne wartościowych witamin. Pamiętaj, by regularnie dostarczać organizmowi pokarm w małych porcjach – to przyspieszy metabolizm i jedzenie nie będzie się odkładać w postaci tłuszczów.

Zastąp jeden lub dwa posiłki dziennie koktajlami przygotowanymi przez nasze gwiazdy: Annę Lewandowską, Beatę Sadowską i Kamilę Szczawińską, które już niedługo będziemy regularnie publikować w VU.

Foto: hpba.pl
Foto: AKPA

Tematy:

Nieprawidłowy email