Najprzystojniejszy więzień świata zadebiutował na wybiegu

Jeremy Meeks nazywany jest najprzystojniejszym więźniem świata. 33-latek o błękitnych, nieco smutnych oczach i pełnych ustach w ubiegłym roku wyszedł z więzienia i zaczął nowy etap w swoim życiu. Były więzień zadebiutował kilka dni temu na wybiegu podczas nowojorskiego Tygodnia Mody.

Foto: East News

Trzy lata temu sieć obiegło zdjęcie Jeremy'ego Meeksa z kartoteki policyjnej, który został zatrzymany i skazany na 27 miesięcy pozbawienia wolności za posiadanie nielegalnej broni.

Więźniem o twarzy modela zachwyciła się płeć piękna i szybko okrzyknęła go mianem "najprzystojniejszego więźnia świata". Na Jeremy'ego zwróciła również uwagę branża mody, co zaowocowało podpisaniem kontraktu z jedną z agencji modeli jeszcze w więzieniu.

Foto: East News Jeremy Meeks
Foto: East News Jeremy Meeks na wybiegu podczas New York Fashion Week

W ubiegłym roku mężczyzna wyszedł na wolność i rozpoczął nowy etap w swoim życiu. Kilka dni temu zadebiutował na wybiegu u Philippa Pleina podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku. 33-latek nie ukrywa swojej radości. Chcę podziękować mojej rodzinie i każdemu za całą waszą miłość, wsparcie i modlitwy. - napisał w mediach społecznościowych.

Tematy:

Nieprawidłowy email