Wynajmij mieszkanie na domówkę!

Nowy trend na organizowanie kolacji i spotkań ze znajomymi w wynajętych mieszkaniach staje się coraz bardziej popularny! Zobacz miejsca, które możesz wynająć i zorganizować w nich domówkę marzeń!

Foto: istock

Nie będę ukrywać, że im jestem starsza, tym bardziej cenie sobie spotkania z przyjaciółmi w zaciszu domowym -zamiast wyjścia do klubów. Wspólne gotowanie, gry i dyskusje do rana lub szalone domówki z głośną muzyką są coraz bardziej popularną rozrywką wśród 30-latków. Co jednak gdy nie możemy zaprosić dużej grupy znajomych do naszego mieszkania lub po prostu przeraża nas wizja następnego dnia spędzonego na sprzątaniu? Wystarczy wynająć mieszkanie na jedną dobę!

Wspólne gotowanie i spotkania ze znajomymi w domu to coraz popularniejsza rozrywka w Polsce. Leniwe popołudnia spędzone na rozmowach i grach w zaciszu domowym lub szalone domówki w gronie znajomych brzmią bardzo kusząco. Co jednak gdy nie możemy zaprosić dużej grupy znajomych do naszego mieszkania lub po prostu przeraża nas wizja następnego dnia spędzonego na sprzątaniu? Wystarczy wynająć mieszkanie na jedną dobę!

Trend na wynajmowanie lokali lub mieszkań i organizowanie w nich spotkań ze znajomymi ma wiele plusów. Przede wszystkim nie budzimy się rano ze stertą niepozmywanych naczyń lub gorsza pobitych kieliszków. Nie musimy sprzątać, kupować kwiatów na przeprosiny dla sąsiadów lub liczyć rys na podłodze. Po całym zamieszaniu wracamy do naszego czystego mieszkania, nie licząc godzin, jakie musielibyśmy poświecić na doprowadzenie go do porządku.

To trend, który polubią osoby mające dość tłumów w klubach, a które cenią sobie intymne i bliskie spotkania ze znajomymi w domowym, przytulnym anturażu. Nie ma w końcu nic bardziej przyjemnego niż wspólne gotowanie ze znajomymi, i to bez losowania u kogo w domu! To też idealne rozwiązanie na organizację urodzin czy szalonej 18.

Miejsc na wynajem jest naprawdę sporo. Wystarczy poszukać w Internecie. Jeżeli jesteś fanem starych mieszkań, spokojnie znajdziesz takie w zabytkowej kamienicy. Gustujesz w nowoczesny designie? Wybierz mieszkanie w luksusowym wieżowcu. Jeżeli masz zamiar zorganizować imprezę na 300 osób, zdecyduj się na dom z basenem. W zależności od miejsca cena waha się między 500-2000 zł za dobę. Dostajesz klucze i przestrzeń, która na jedną dobę zamienia się w domówkę Twoich marzeń! Zobacz kilka miejsc, które udało nam się znaleźć.

Kuchnia spotkań IKEA

To miejsce w centrum Warszawy przeznaczone dla osób, które pragną zorganizować wspólne gotowanie. Do dyspozycji jest przestronna kuchnia, salon z wielkim stołem, bawialnia dla dzieci i kilka przestrzeni do odpoczynku. Oczywiście, wszystko w stylu IKEA.

Foto: Materiały prasowe Kuchnia Spotkań Ikea

Platinum Towers

To nowoczesny apartamentowiec w Warszawie oferujący wynajem mieszkań nawet na dobę. Wnętrza są tu nowoczesne, a dwa wieżowce funkcjonują głównie jako hotel na 24 godziny.

Domówka Studio

Domówka studio oferuje dwa lokale: jeden w Gdańsku, drugi w Olsztynie. Mieszkania są całkowicie przystosowane do zorganizowania imprezy. Są głośniki, mikser i inne sprzęty potrzebne na domówce.

Foto: Materiały prasowe Domówka studio

Domy na imprezy

To jeden z większych portali oferujących zarówno mieszkania, jak i domy na wynajem. Są tu zarówno nowoczesne apartamenty, jak i stare mieszkania, na przykład na warszawskiej Saskiej Kępie.

Foto: Materiały prasowe Domy na Imprezy

Tematy:

Nieprawidłowy email