Znajdź swój styl

Przedstawiamy cztery wnętrzarskie style. Te najpopularniejsze i najmodniejsze: Scandi, Boho, Classic i Minimal. Przeczytaj, jakie są wyznaczniki każdego z nich i pomyśl, który jest Ci najbliższy. Jeśli uda Ci się odkryć ulubioną estetykę, przekonasz się jak łatwo, w zgodzie z samym sobą, wprowadzić ją do domu.

Westwing

Scandi

Westwing

Dużo drewna, biały kolor i niestandardowy design. Skandynawskie wzornictwo nastawione jest na prostotę, funkcjonalność i zaskakiwanie formą. To styl, która daje Ci dużo możliwości, bo pozwala zestawiać standardowe elementy z sieciowych sklepów z designem z najwyższej półki.

Boho

Westwing

Etniczne elementy ze wszystkich stron świata. Mieszanka intensywnych kolorów, z czerwonym i różowym na czele. Mnóstwo tkanin, ludowych wzorów i kwiatowych deseni. Zaletą stylu jest to, że jest niezwykle pojemny - etniczna mieszanka przyjmie wszystko, co nie jest białe, proste i minimalistyczne.

Classic

Westwing

Stylowe meble, kryształowe żyrandole, stare ryciny i dodatki odziedziczone po pradziadkach. Jednym słowem - wszystko, co ma swoją historię. Żeby trzymać się klasyki musisz odwiedzać antykwariaty, targi antyków, odkurzać rodzinne pamiątki. Mieć oczy otwarte na przedmioty i meble z epoki.

Minimal

Westwing

Mogłoby się wydawać, że to styl niewymagający. Nic bardziej mylnego, trzeba ostrożnie dobierać elementy. Wyznaczniki są jednak tak konkretne, że wystarczy podążać za nimi, by nie popełnić błędu. Należy: postawić na nowoczesne wzornictwo, wybierać rzeczy idealnie proste; za podstawowy kolor uważać biel, ograniczyć liczbę mebli i dodatków.

Tematy:

Nieprawidłowy email