Z widokiem na Gironę

Nie przepadasz za sieciowymi hotelami i wielkimi kurortami? Lubisz miejsca z historią i duszą, a jednocześnie cenisz współczesny design i technologię? Alemanys 5 to miejsce idealne dla Ciebie!

alemanys5.com

Alemanys 5 to dwa apartamenty, które możesz wynająć podczas pobytu w katalońskiej Gironie. Stworzyła je utalentowana architekt Anna Noquera.

alemanys5.com

- Kiedy kupiliśmy ten dom marzyliśmy o tym, aby go wyremontować i w nim zamieszkać – [i/]wspominają Anna Noquera i jej mąż Juan Manuel. – Odnawialiśmy to miejsce 3 lata. W między czasie pojawiły się dzieci i ze względu na nie zdecydowaliśmy się pozostać w Barcelonie. Alemanys 5 to obecnie miejsce, gdzie spędzamy wakacje, oczywiście, jeśli nie wynajmują go nasi goście. [i/]

alemanys5.com

Anna Noquera zachwycona średniowieczną architekturą, postanowiła połączyć wszystkie wygody nowoczesnego apartamentu z tajemnicą i pięknem domu, którego początki sięgają XVI wieku!

alemanys5.com

Czystość, harmonia i spokój - tak podsumować można projekt, w którym stare, kamienne ściany i dąb doskonale współgrają z nowoczesną stalą i betonem.

alemanys5.com

Proste, przestrzenne wnętrza otwierają się na zapierający dech w piersiach widok na Placa de Sant Domenec.

Alemanys 5 składa się z dwóch apartamentów.

alemanys5.com
alemanys5.com

El Badiu (Veranda) to 180 m2 zajętych przez: główną sypialnię, dwa pokoje dla dzieci, kuchnię, jadalnię, wielki salon z kominkiem i piękną werandę, z której można podziwiać Gironę. Pomieści on około 6 osób.

alemanys5.com

El Jardi (Ogród) zajmuje powierzchnię 100 m2 i składa się z: 2 sypialni, aneksu kuchennego połączonego z salonem oraz ogrodu z pięknym basenem. Pomieści on około 5 osób.

alemanys5.com

W budynku znajduje się winda, telewizja i internet. Na życzenie klientów właściciele Alemanys 5 mogą przygotowywać codzienne posiłki. Dom można wynająć w całości.

alemanys5.com

Cena wynajmu El Badiu to około 250 euro za dobę. Natomiast El Jardi można wynająć już od 200 euro.

alemanys5.com

Przestrzeń, światło, prostota – jesteśmy pewni, że to doskonałe miejsce na odpoczynek, nostalgiczną podróż w czasie lub pisanie powieści!

Tematy:

Nieprawidłowy email