Tron Donatelli Versace

Włoski dom mody Versace jest kojarzony nie tylko z pokazami mody, ale również bogatym wystrojem wnętrz. Już w latach 90-tych Giannini Versace zaprojektował pierwsze meble, które tak samo jak kolekcje, utożsamiały ducha domu mody Versace.

Versace

W tym roku we współpracy z amerykańską firmą designerską Haas Brothers na cześć Donatelli Versace powstało specjalne krzesło, które zostanie wystawione podczas Salone del Mobile 2013 w Mediolanie (9-14 kwietnia). Braciom Haas udało się w pełni odzwierciedlić ducha włoskiego domu mody oraz „blond i rock’n’roll galmour” utożsamiany przez Donatellę. Ten futurystyczny tron został wykonany z mosiądzu przypominającego w formie plastry miodu, natomiast siedzisko zostało obite czarną skórą. Krzesło już w maju pojawi się w internetowym sklepie Versace.

- Dla mnie mix tradycji oraz nowoczesności odzwierciedla charakter Versace i oczywiście jestem szczęśliwa, że krzesło zostało nazwane moim imieniem. Wnętrze mojego domu to kontrastujące style: klasyczne meble są ustawione obok tych nowoczesnych. Nie mogę się doczekać chwili, gdy krzesło Donatella pojawi się w moim domu – powiedziała Donatella Versace.

Versace

Tematy:

Nieprawidłowy email