The Cabin - łazienkowy domek z Nowego Jorku

Prosty, zabawny, przydatny – taki jest projekt The Cabin, wymyślony w nowojorskiej pracowni Thing Industries. Zobaczcie!

www.thingindustries.com

The Cabin to projekt, który stworzył nowojorski duet Bridie Picot (producentka) i Matt Smith (projektant). W ofercie Thing Industries, oprócz łazienkowego domku, znajdziecie inne pomysłowe przedmioty, które zawsze są przydatne, ale nigdy nie są nudne. Jest mini komoda w kształcie schodków, domek na książki albo na budzik lub poduszka w kształcie banana.

www.thingindustries.com
www.thingindustries.com
www.thingindustries.com

The Cabin to minimalistyczny domek, w którym zamieszkać może szczoteczka, kubek i pasta do zębów. W projekcie znalazło się również miejsce na mały ręcznik, który – wisząc na haczyku – układa się w kształt ścieżki prowadzącej prosto do tego małego, łazienkowego mieszkania. Przedmiot wykonano ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo. Dzięki tej metodzie długo będzie wyglądać idealnie!

www.thingindustries.com

Twórcy The Cabin polecają mały domek jako miejsce na szczoteczkę i pastę dla gości, ale moim zdaniem świetnie sprawdzi się jako łazienkowy design dla najmłodszych, zachęcając ich jednocześnie do mycia mlecznych ząbków.

Tematy:

Nieprawidłowy email