Sztuka relaksu

Gdy nie ma wiele miejsca na bogatą aranżację, liczy się jeden efektowny patent. Taki, który nie zawłaszczy przestrzeni, a łatwo zdefiniuje styl i uczyni wnętrze niepowtarzalnym. Szukasz pomysłu na urządzenie sypialnianej wnęki? Poniżej prosty przepis.

Westwing.pl - Ken Hayden / Red Cover / East News

PRAKTYCZNIE

Rama łóżka nawiązująca formą do minimalistycznego wzornictwa japońskiego nie konkuruje z wyrazistą ścianą. Deski po obu stronach materaca można wykorzystać jako nocne stoliki na książki czy kubek z herbatą

JASNO I ŚWIEŻO

Biała pościel bez dekorów pasuje do prostego designu łóżka i pięknie koresponduje z podłogą. Jedynym elementem ozdobnym poza ścianą, jest stylizowany srebrny świecznik. Obowiązkowo z białymi, klasycznymi świecami.

NA DRUGIM PLANIE

Ponieważ to galeria jest gwiazdą sypialni – dla równowagi reszta pozostaje neutralnym tłem. Jasnoszara podłoga z żywicy epoksydowej jest doskonale gładka. Nie zakrywaj jej dywanem.

GWÓŹDŹ PROGRAMU

Humorystyczna galeria przechodzi przez wszystkie ściany pokoju. Obrazki: od swobodnych grafik, przez zdjęcia aż do plakatów tworzą spójną całość. Zapanujesz nad chaosem wkładając je w lekkie ramki oraz białe passe-partout. Wówczas nawet taka ilość obiektów nie przytłoczy.

Tematy:

Nieprawidłowy email