Światło oplecione dzianiną: projekt Ariel Zuckerman

W poszukiwaniu oświetlenia do naszego wnętrza często decydujemy się na standardowe rozwiązania. Czasem warto poszukać świeżego spojrzenia. Izraelski designer Ariel Zuckerman przedstawia kolekcję lamp pod nazwą “Knitted”.

www.ariel-design.com

Ariel Zuckerman tworzy świeże i innowacyjne projekty do aranżacji wnętrz. Ariel i Oded Sapir we współpracy z projektantką Adva Bruner stworzyli niestandardowy pomysł na połączenie światła i naturalnej tkaniny.

www.ariel-design.com

Jest to kolekcja opraw oświetleniowych stworzona z dzianiny przemysłowej i ręcznie plecionej szydełkiem, naturalnej włóczki. Sztywna konstrukcja oddaje trójwymiarowy efekt. Kolory lamp także nie pozostają banalne, są bogato nasycone i wyraźne, przykują uwagę w każdym wnętrzu.

www.ariel-design.com

Zamknięte w tkaninie światło, przenika przez drobne szczeliny, miedzy dzianiną i szydełkiem. Atrakcyjny wygląd i niepowtarzalny design sprawia, że lampy pasują do nowoczesnych wnętrz jak również do tradycyjnych wystrojów.

www.ariel-design.com
www.ariel-design.com

Lampy w dzianinowym oplocie są oryginalne i stylowe. Pasują niemal do każdego wnętrza nadając mu odpowiedniego charakteru. Projekt łączy tradycję z technologią.

Tematy:

Nieprawidłowy email