Square Space – showroom pełny designu

W klimatycznej kamienicy w centrum warszawskiego śródmieścia znajduje się miejsce, w którym zakochają się amatorzy designu. To Square Space – showroom wnętrzarski, urządzony na wzór mieszkania, z którego nie chce się wychodzić.

Square Space

Osoby wrażliwe na piękno i istotę detalu na pewno zakochają się w tym miejscu bez względu na preferowany styl wnętrz. Square Space wypełnia bardzo szeroka oferta mebli, oświetlenia, tapet, tkanin, dywanów oraz dodatków z ponad 350 firm z Włoch, Hiszpanii, Francji, Holandii, Danii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i USA, a wśród nich wybór najbardziej renomowanych, światowych marek, m.in.: Fritz Hansen, Verzelloni, Gervasoni, Vibieffe, Arketipo, Molo Design, Kare Design, Marchetti, czy Kingsbridge. Dwóch ostatnich showroom jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce.

To, co zwraca szczególną uwagę w Square Space to przede wszystkim magia miejsca – showroom znajduje się w zabytkowej kamienicy w Alei Róż – jednej z najbardziej klimatycznych ulic warszawskiego śródmieścia. Showroom bardziej niż przetrzeń handlową, przypomina genialnie urządzone mieszkanie, z którego nie chce się wyjść. Meble i dodatki rozmieszczone są z takim smakiem, że koniecznie chce się nimi wypełnić własny dom. Pośród przeznaczonych na potrzeby klientów pomieszczeń znajduje się pracowania projektowa, gdzie można złożyć indywidualne zamówienie na wymarzone meble. W ofercie Square Space znajduje się także usługa profesjonalnej dekoracji okien z dostępnych w showroomie tkanin.

Mamy też dobrą wiadomość dla amatorów designu spoza Warszawy. Zakupy w showroomie można zrobić za pośrednictwem sklepu internetowego Square Space. Polecamy!

Square Space
Square Space
Square Space
Square Space
Square Space

Tematy:

Nieprawidłowy email