Pastelowe wnętrza

Ciepły beż, aromatyczna brzoskwinia, świeża mięta czy pudrowy róż – to tylko niektóre z propozycji pastelowych kolorów, które można zastosować we wnętrzu swojego salonu, sypialni bądź kuchni.

homebook.pl

Nieodparty urok tych delikatnych barw sprawia, że pomieszczenie staje się oazą domowników. Pogodne kolory pozostawiają także duże możliwości aranżacyjne. Doskonale współgrają z innymi pastelami, jak również z uniwersalną i zawsze modną bielą.

homebook.pl

Delikatne odcienie podkreślić możemy dodatkami w zdecydowanych kolorach lub skontrastować z odważnymi neonami. Okazuje się, że wcale nie musimy zmieniać całego wnętrza, aby wprowadzić do niego powiew świeżości i urządzić je zgodnie z panującymi trendami.

homebook.pl

Wystarczy zastosować kilka dodatków, które szybko i efektownie zmienią pomieszczenie. W jadalni doskonałym pomysłem będzie obrus w delikatnym odcieniu lilia, na którym idealnie zaprezentuje się biała zastawa.

homebook.pl

W pastelowym salonie nie może zabraknąć zasłon, narzuty i poszewek w pogodnych barwach.

homebook.pl

W białym wnętrzu idealnie prezentuje się także pastelowa kanapa. Całość dopełni miękki dywan, oczywiście w spokojnej tonacji.

homebook.pl

Więcej pastelowych inspiracji znajdziecie na stronie: homebook.pl

Tematy:

Nieprawidłowy email