Oval - fiołek na suficie

Kwiaty bywają banalne i staromodne? Niekoniecznie. Oto fiołkowy abażur dla wytrawnych miłośników designu!

Kafti Design - designersko.pl

Minimalizm, prostota i funkcjonalność – to cechy stylu, w którym najczęściej urządzone są nasze nowoczesne mieszkania. Nie oznacza to jednak, że stajemy się chłodni i bez wyobraźni. Przeciwnie, uwielbiamy kolorowe, pełne fantazji i poczucia humoru dodatki.

Zabawą w formę i kolor jest chociażby abażur Oval marki Kafti Design. To konstrukcja bardzo neutralna, a jednocześnie z charakterem, który zmienia się w zależności od nastroju właściciela.

Abażur Oval dostępny jest w różnych kolorach, ale nam najbardziej spodobała się oberżyna.

Abażur przychodzi do Was drogą pocztową i zamknięty jest w niewielkim pudełku do złudzenia przypominającym opakowanie na pizzę.

W środku znajduje się kilkanaście plastikowych elementów oraz prosta instrukcja obsługi. Złożenie abażuru zajmuje około 15 minut. Potem z łatwością wkładasz go na żarówkę i... włączasz światło! Efekt? Oval, który pierwotnie ma mocno fioletowy kolor, pod wpływem światła zmienia się w ciemny amarant, wypełniając przestrzeń ciepłym, radosnym światłem.

Światło jest punktowe i idealnie sprawdzi się tam, gdzie potrzebujemy klimatu, a nie mocnego reflektora - sypialnia, przedpokój, lampka nocna itp.

Oval to prosty, aczkolwiek uroczy design dla początkujących.

Oval dostępny jest m.in. w sklepie internetowym designersko.pl w cenie 189 zł.

Tematy:

Nieprawidłowy email